Fotball
Hjem › Lag › Degerfors IF
Degerfors IF

Degerfors IF: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Sverige · stiftet 1907 · Stora Valla

Degerfors IF: turneringer i 2026

Degerfors IF: kommende kamper

ons. 28.10. · 19:00Degerfors IF–Vasteras SK FKAllsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 1.11. · 14:00Djurgardens IF–Degerfors IF
Allsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 17:30Degerfors IF–Gais
Allsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 21.11. · 15:00AIK Stockholm–Degerfors IF
Allsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 29.11. · 15:00Degerfors IF–Orgryte IS
Allsvenskan · Innbyrdes oppgjør (H2H)

Degerfors IF: siste resultater

Form i serienTTUTT
24.10.26BK Hacken4–0Degerfors IF
Allsvenskan
19.10.26Degerfors IF1–2Kalmar FF
Allsvenskan
10.10.26Mjallby AIF1–1Degerfors IF
Allsvenskan
20.9.26Degerfors IF0–1Hammarby FF
Allsvenskan
14.9.26Sirius2–0Degerfors IF
Allsvenskan
5.9.26Degerfors IF2–0Halmstad
Allsvenskan
29.8.26IF Elfsborg2–0Degerfors IF
Allsvenskan
23.8.26IF Brommapojkarna2–0Degerfors IF
Allsvenskan

Degerfors IF: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

ons. 28.10. · 19:00Degerfors IF–Vasteras SK FK
Allsvenskan
søn. 1.11. · 14:00Djurgardens IF–Degerfors IF
Allsvenskan
lør. 7.11. · 17:30Degerfors IF–Gais
Allsvenskan
lør. 21.11. · 15:00AIK Stockholm–Degerfors IF
Allsvenskan
søn. 29.11. · 15:00Degerfors IF–Orgryte IS
Allsvenskan
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26BK Hacken4–0Degerfors IF
Allsvenskan
19.10.26Degerfors IF1–2Kalmar FF
Allsvenskan
10.10.26Mjallby AIF1–1Degerfors IF
Allsvenskan
20.9.26Degerfors IF0–1Hammarby FF
Allsvenskan
14.9.26Sirius2–0Degerfors IF
Allsvenskan
5.9.26Degerfors IF2–0Halmstad
Allsvenskan
29.8.26IF Elfsborg2–0Degerfors IF
Allsvenskan
23.8.26IF Brommapojkarna2–0Degerfors IF
Allsvenskan
19.8.26IFK Östersund1–5Degerfors IF
Svenska cupen
16.8.26Degerfors IF3–0IFK Goteborg
Allsvenskan
9.8.26Malmo FF1–2Degerfors IF
Allsvenskan
2.8.26IFK Goteborg2–0Degerfors IF
Allsvenskan
25.7.26Degerfors IF0–1Djurgardens IF
Allsvenskan
19.7.26Hammarby FF4–0Degerfors IF
Allsvenskan
12.7.26Vasteras SK FK2–0Degerfors IF
Allsvenskan
4.7.26Degerfors IF0–1Malmo FF
Allsvenskan
31.5.26Degerfors IF2–2IF Brommapojkarna
Allsvenskan
23.5.26Kalmar FF2–1Degerfors IF
Allsvenskan
16.5.26Gais1–1Degerfors IF
Allsvenskan
9.5.26Degerfors IF1–4Mjallby AIF
Allsvenskan
2.5.26Degerfors IF1–1BK Hacken
Allsvenskan
27.4.26Orgryte IS1–1Degerfors IF
Allsvenskan
23.4.26Degerfors IF2–1AIK Stockholm
Allsvenskan
17.4.26Degerfors IF0–1IF Elfsborg
Allsvenskan
12.4.26Halmstad0–3Degerfors IF
Allsvenskan
4.4.26Degerfors IF0–3Sirius
Allsvenskan

Oppdatert: 25. oktober 2026

Degerfors IF: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (24.10.26).

  • J. Pikkarainenkneskade

Degerfors IF: tabellplassering – Allsvenskan

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
12Mjallby AIF245-8-1128:4023TUTUU
13Kalmar FF256-4-1523:4122TVTTT
14Degerfors IF255-5-1521:4120TTUTT
15Orgryte IS254-7-1431:5619UVTTT
16Halmstad254-5-1618:4617VTTVT

Degerfors IF: sesongstatistikk (Allsvenskan)

Scorede mål per kamp0,8
Innslupne mål per kamp1,6
Hjemme: scoret / sluppet inn1,0 / 1,4
Borte: scoret / sluppet inn0,7 / 1,8
Kamper uten baklengsmål3
Kamper uten scoring12

Kort

Gule kort47
Gule kort per kamp1,9
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-4-2 (10×) · 5-3-2 (6×) · 4-2-3-1 (4×)

Degerfors IF: spillerstatistikk (Allsvenskan)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
J. PikkarainenF65401121107,18
Ahmad FaqaF119090010206,97
Nikolai SkusethF1210800131006,90
D. SundgrenF1914681362406,87
M. RaffertyM1086720149106,84
N. Girmai NetabayM22174323206506,81
B. HusseinM1713060082106,80
E. BarsoumM2313250295106,76
S. OhlssonM2418401072306,75
Arman TaranisA221129301711106,70
M. DiabyF1230000006,70
K. KarlssonM1915400030306,65
E. LindellF61801032106,63
D. VukojevićA251439433714106,60
A. BerissonA2220000006,60
S. DiataraF2316181152406,59
K. BouteraA83190063306,53
O. LeonardssonA122620010106,52
L. FritzsonA23148510137306,50
M. HamiltonM20123010163506,43
A. LindgrenM3580000106,40
Z. SalifuA1100000006,30
N. MilleskogM639600115006,27
R. DzabicM1267801112306,07
S. OhlssonF93590000004,99
N. MoroF74041011104,02
J. HernandezF2500000001,55

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Degerfors IF: stall

Keepere

1W. JakobssonNasjonalitetSverigeAlder23 år
38M. IgonenNasjonalitetEstlandAlder29 årHøyde186 cmVekt78 kg

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Degerfors IF: overganger

Inn

  • N. MilleskogSirius · lån30.8.26
  • K. BouteraBoulogne · overgang6.8.26
  • Ahmad FaqaAIK Stockholm · overgang21.7.26
  • N. SkusethSarpsborg 08 FF · lån14.7.26
  • R. DzabicSandefjord · lån9.7.26
  • M. HamiltonInter Allies · overgang30.6.26
  • S. DiataraSC Braga · fri spiller5.3.26
  • J. HernandezFC Cartagena · fri spiller5.2.26

Ut

  • A. LindgrenUnited Nordic · lån30.8.26
  • E. LindellHelsingborg · fri spiller28.8.26
  • O. LeonardssonStockholm FC · lån28.8.26
  • O. LeonardssonStockholm Internazionale · lån28.8.26
  • A. BerissonKarlslund · lån28.8.26
  • M. DiabyJuventud Torremolinos · fri spiller20.8.26
  • Z. SalifuRosengård · lån18.8.26
  • C. GraviusGais · fri spiller12.8.26

Degerfors IF: nøkkelfakta

LandSverige
Stiftet1907
StadionStora Valla
Kapasitet12 500
Underlagnaturgress
TurneringAllsvenskan
Tabellplassering14. · 20 poeng

Degerfors IF: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Degerfors IF på?

Degerfors IF spiller hjemmekampene sine på Stora Valla (Degerfors), som har plass til 12 500 tilskuere.

Hvor ligger Degerfors IF på tabellen?

Degerfors IF ligger på 14. plass i Allsvenskan med 20 poeng etter 25 kamper (5 seirer, 5 uavgjorte, 15 tap).

Når spiller Degerfors IF neste kamp?

Neste kamp: Degerfors IF – Vasteras SK FK, ons. 28.10. · 19:00 (Allsvenskan).

Hvordan endte den siste seriekampen til Degerfors IF?

Siste seriekamp: BK Hacken 4–0 Degerfors IF (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Degerfors IF?

Klubbens toppscorer i turneringen er D. Vukojević med 4 mål.

Degerfors IF: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Degerfors IF (Sverige) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (Allsvenskan, Svenska cupen): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i Allsvenskan finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.