Fotball
Hjem › Lag › Stockport County
Stockport County

Stockport County: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1883 · Edgeley Park

Stockport County: turneringer i 2026/27

Stockport County: kommende kamper

tir. 27.10. · 20:45Oxford UnitedTipsStockport CountyLeague Onelør. 31.10. · 16:00Stockport CountyTipsAFC WimbledonLeague One · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 8.11. · 15:15Cray Wanderers–Stockport County
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Stockport County–Tranmere
EFL Trophy
lør. 14.11. · 16:00Stockport County–Reading
League One

Stockport County: siste resultater

Form i serienUVVVV
24.10.26Notts County1–1Stockport CountyLeague One20.10.26Doncaster0–2Stockport CountyLeague One
17.10.26Stockport County1–0Bromley
League One
10.10.26Stockport County3–1Barnsley
League One
6.10.26Shrewsbury0–2Stockport County
EFL Trophy
26.9.26Stockport County1–0Peterborough
League One
19.9.26Sheffield Wednesday0–0Stockport County
League One
12.9.26Stockport County3–4Leicester
League One

Stockport County: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

tir. 27.10. · 20:45Oxford UnitedTipsStockport County
League One
lør. 31.10. · 16:00Stockport CountyTipsAFC Wimbledon
League One
søn. 8.11. · 15:15Cray Wanderers–Stockport County
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Stockport County–Tranmere
EFL Trophy
lør. 14.11. · 16:00Stockport County–Reading
League One
lør. 21.11. · 16:00Cambridge United–Stockport County
League One
lør. 28.11. · 16:00Stockport County–Leyton Orient
League One
tir. 1.12. · 20:45Mansfield Town–Stockport County
League One
lør. 12.12. · 13:30Stevenage–Stockport County
League One
lør. 19.12. · 16:00Stockport County–Milton Keynes Dons
League One
lør. 26.12. · 16:00Bradford–Stockport County
League One
tir. 29.12. · 20:45Stockport County–Huddersfield
League One
lør. 2.1. · 16:00Stockport County–Burton Albion
League One
lør. 9.1. · 16:00Milton Keynes Dons–Stockport County
League One
lør. 16.1. · 16:00Bromley–Stockport County
League One
tir. 19.1. · 20:45Stockport County–Doncaster
League One
lør. 23.1. · 16:00Stockport County–Notts County
League One
lør. 30.1. · 16:00AFC Wimbledon–Stockport County
League One
lør. 6.2. · 16:00Wycombe–Stockport County
League One
tir. 9.2. · 20:45Stockport County–Luton
League One
lør. 13.2. · 16:00Stockport County–Wigan
League One
lør. 20.2. · 16:00Leicester–Stockport County
League One
lør. 27.2. · 16:00Reading–Stockport County
League One
lør. 6.3. · 16:00Stockport County–Plymouth
League One
lør. 13.3. · 16:00Blackpool–Stockport County
League One
lør. 20.3. · 16:00Stockport County–Cambridge United
League One
fre. 26.3. · 16:00Burton Albion–Stockport County
League One
man. 29.3. · 16:00Stockport County–Bradford
League One
lør. 3.4. · 16:00Huddersfield–Stockport County
League One
lør. 10.4. · 16:00Stockport County–Stevenage
League One
tir. 13.4. · 20:45Peterborough–Stockport County
League One
lør. 17.4. · 16:00Stockport County–Sheffield Wednesday
League One
lør. 24.4. · 16:00Barnsley–Stockport County
League One
tir. 27.4. · 20:45Stockport County–Oxford United
League One
lør. 1.5. · 16:00Leyton Orient–Stockport County
League One
lør. 8.5. · 13:30Stockport County–Mansfield Town
League One
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Notts County1–1Stockport County
League One
20.10.26Doncaster0–2Stockport County
League One
17.10.26Stockport County1–0Bromley
League One
10.10.26Stockport County3–1Barnsley
League One
6.10.26Shrewsbury0–2Stockport County
EFL Trophy
26.9.26Stockport County1–0Peterborough
League One
19.9.26Sheffield Wednesday0–0Stockport County
League One
12.9.26Stockport County3–4Leicester
League One
5.9.26Wigan0–4Stockport County
League One
2.9.26Luton2–0Stockport County
League One
29.8.26Stockport County5–1Wycombe
League One
22.8.26Stockport County1–2Blackpool
League One
18.8.26Stockport County6–3Everton U21
EFL Trophy
15.8.26Plymouth1–3Stockport County
League One
8.8.26Stockport County1–1Doncaster
Ligacupen

Oppdatert: 26. oktober 2026

Stockport County: tabellplassering – League One

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
1Huddersfield127-4-124:1125VVVUV
2Stockport County127-2-324:1223UVVVV
3Bradford126-4-210:522UUVUU
4Plymouth137-1-521:1922VTTVV

Stockport County: sesongstatistikk (League One)

Scorede mål per kamp2,0
Innslupne mål per kamp1,0
Hjemme: scoret / sluppet inn2,3 / 1,3
Borte: scoret / sluppet inn1,7 / 0,7
Kamper uten baklengsmål5
Kamper uten scoring2

Kort

Gule kort13
Gule kort per kamp1,1
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

3-4-3 (10×) · 4-2-3-1 (1×) · 3-4-2-1 (1×)

Stockport County: spillerstatistikk (League One)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
O. NorwoodM12102413188207,50
K. WoottonA121030914116007,43
E. O'ConnellF1210690042107,38
C. GardnerA1100100007,30
J. DiamondM1293943237107,27
E. PyeF119900061107,14
B. OsbornF128620020107,11
M. JobeF84031021007,07
R. GloverM1287220126107,04
L. BateM128920420007,04
Kyron Silveria GordonF98100060206,97
H. WoodM1276030248106,83
L. FioriniM91890010006,76
J. Dacres-CogleyM71880011006,72
Ethan EnnisA61100030006,59
R. RydelF1200000006,30
T. EdunF31130000006,17
M. MandronA91483084006,11
J. AdigunM1030102116205,65
B. AndréssonA71040232005,13
Adama SidibehA2271011105,02

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Stockport County: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Stockport County: overganger

Inn

  • A. AllenFC Halifax Town · retur fra lån17.9.26
  • M. JobeCambridge United · overgang27.8.26
  • M. MandronST Mirren · fri spiller4.8.26
  • L. Ashby-HammondPlymouth · fri spiller30.7.26
  • B. OsbornDerby · fri spiller26.7.26
  • H. WoodShelbourne · overgang15.7.26
  • J. AdigunChelmsford City · overgang6.7.26
  • O. DodgsonBurnley · overgang30.6.26

Ut

  • A. AllenBarrow · lån18.9.26
  • James BaileyScunthorpe · lån15.9.26
  • A. HoskonenLyngby · fri spiller6.9.26
  • A. HoskonenHoskonen Arttu · fri spiller29.8.26
  • O. MoxonCambridge United · lån27.8.26
  • M. MothersilleWycombe · lån26.8.26
  • O. DodgsonMansfield Town · lån10.8.26
  • Max Cameron MetcalfeSolihull Moors · fri spiller7.8.26

Stockport County: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1883
StadionEdgeley Park
Kapasitet10 852
Underlagnaturgress
TurneringLeague One
Tabellplassering2. · 23 poeng

Stockport County: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Stockport County på?

Stockport County spiller hjemmekampene sine på Edgeley Park (Stockport, Greater Manchester), som har plass til 10 852 tilskuere.

Hvor ligger Stockport County på tabellen?

Stockport County ligger på 2. plass i League One med 23 poeng etter 12 kamper (7 seirer, 2 uavgjorte, 3 tap).

Når spiller Stockport County neste kamp?

Neste kamp: Oxford United – Stockport County, tir. 27.10. · 20:45 (League One).

Hvordan endte den siste seriekampen til Stockport County?

Siste seriekamp: Notts County 1–1 Stockport County (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Stockport County?

Klubbens toppscorer i turneringen er K. Wootton med 10 mål.

Stockport County: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Stockport County (England) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (League One, Ligacupen, EFL Trophy, FA-cupen): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i League One finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.