Fotball
Hjem › Lag › Huddersfield
Huddersfield

Huddersfield: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1908 · John Smith's Stadium

Huddersfield: turneringer i 2026/27

League One1. plass, 25 poengNeste: Bradford · lør. 31.10. · 13:30
Ligacupenrunde 128
EFL TrophyGroup North, Runde 8Neste: Liverpool U21 · tir. 10.11. · 20:00
FA-cupen1/128-finalsNeste: Exeter City · lør. 7.11. · 16:00

Huddersfield: kommende kamper

lør. 31.10. · 13:30BradfordTipsHuddersfieldLeague One · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tir. 3.11. · 20:45Huddersfield–Luton
League One · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 16:00Huddersfield–Exeter City
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Huddersfield–Liverpool U21
EFL Trophy
lør. 14.11. · 16:00Wycombe–Huddersfield
League One

Huddersfield: siste resultater

Form i serienVVVUV
24.10.26Huddersfield2–1WiganLeague One20.10.26Huddersfield4–1PeterboroughLeague One
17.10.26Plymouth0–2Huddersfield
League One
10.10.26Huddersfield2–2Sheffield Wednesday
League One
6.10.26Huddersfield5–0Rochdale
EFL Trophy
3.10.26Burton Albion1–3Huddersfield
League One
19.9.26Bromley2–1Huddersfield
League One
12.9.26Mansfield Town0–0Huddersfield
League One

Huddersfield: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 13:30BradfordTipsHuddersfield
League One
tir. 3.11. · 20:45Huddersfield–Luton
League One
lør. 7.11. · 16:00Huddersfield–Exeter City
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Huddersfield–Liverpool U21
EFL Trophy
lør. 14.11. · 16:00Wycombe–Huddersfield
League One
lør. 21.11. · 16:00Huddersfield–Leicester
League One
tor. 26.11. · 21:00Doncaster–Huddersfield
League One
tir. 1.12. · 20:45Huddersfield–Stevenage
League One
lør. 12.12. · 16:00Huddersfield–Leyton Orient
League One
lør. 19.12. · 13:30Barnsley–Huddersfield
League One
lør. 26.12. · 16:00Huddersfield–Blackpool
League One
tir. 29.12. · 20:45Stockport County–Huddersfield
League One
fre. 1.1. · 16:00Sheffield Wednesday–Huddersfield
League One
lør. 9.1. · 16:00Huddersfield–Barnsley
League One
lør. 16.1. · 16:00Huddersfield–Plymouth
League One
tir. 19.1. · 20:45Peterborough–Huddersfield
League One
lør. 23.1. · 16:00Wigan–Huddersfield
League One
lør. 30.1. · 13:30Huddersfield–Bradford
League One
lør. 6.2. · 16:00Huddersfield–Cambridge United
League One
tir. 9.2. · 20:45Oxford United–Huddersfield
League One
lør. 13.2. · 16:00Notts County–Huddersfield
League One
lør. 20.2. · 16:00Huddersfield–Mansfield Town
League One
lør. 27.2. · 16:00Huddersfield–Wycombe
League One
lør. 6.3. · 16:00AFC Wimbledon–Huddersfield
League One
lør. 13.3. · 16:00Huddersfield–Milton Keynes Dons
League One
lør. 20.3. · 16:00Leicester–Huddersfield
League One
fre. 26.3. · 16:00Huddersfield–Reading
League One
man. 29.3. · 16:00Leyton Orient–Huddersfield
League One
lør. 3.4. · 16:00Huddersfield–Stockport County
League One
lør. 10.4. · 16:00Blackpool–Huddersfield
League One
tir. 13.4. · 20:45Luton–Huddersfield
League One
lør. 17.4. · 16:00Huddersfield–Bromley
League One
lør. 24.4. · 16:00Reading–Huddersfield
League One
tir. 27.4. · 20:45Huddersfield–Burton Albion
League One
lør. 1.5. · 16:00Huddersfield–Doncaster
League One
lør. 8.5. · 13:30Stevenage–Huddersfield
League One
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Huddersfield2–1Wigan
League One
20.10.26Huddersfield4–1Peterborough
League One
17.10.26Plymouth0–2Huddersfield
League One
10.10.26Huddersfield2–2Sheffield Wednesday
League One
6.10.26Huddersfield5–0Rochdale
EFL Trophy
3.10.26Burton Albion1–3Huddersfield
League One
19.9.26Bromley2–1Huddersfield
League One
12.9.26Mansfield Town0–0Huddersfield
League One
8.9.26Doncaster1–3Huddersfield
EFL Trophy
5.9.26Huddersfield1–1Notts County
League One
1.9.26Huddersfield3–1Oxford United
League One
29.8.26Cambridge United1–2Huddersfield
League One
22.8.26Milton Keynes Dons1–1Huddersfield
League One
15.8.26Huddersfield3–0AFC Wimbledon
League One
8.8.26Preston1–1Huddersfield
Ligacupen

Oppdatert: 26. oktober 2026

Huddersfield: tabellplassering – League One

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
1Huddersfield127-4-124:1125VVVUV
2Stockport County127-2-324:1223UVVVV
3Bradford126-4-210:522UUVUU

Huddersfield: sesongstatistikk (League One)

Scorede mål per kamp2,0
Innslupne mål per kamp0,9
Hjemme: scoret / sluppet inn2,5 / 1,0
Borte: scoret / sluppet inn1,5 / 0,8
Kamper uten baklengsmål3
Kamper uten scoring1

Kort

Gule kort17
Gule kort per kamp1,4
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

3-4-2-1 (6×) · 3-4-1-2 (2×) · 4-4-2 (1×)

Huddersfield: spillerstatistikk (League One)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
D. Sanches FernandesA12957652214107,68
C. HumphreysM87200262107,39
J. TaylorA11906823522207,31
J. WhatmoughF1900000007,30
M. WallaceF97330044207,00
B. RadulovićA946931158106,94
I. BronkhorstM12108020122106,93
R. LedsonM64880331106,92
A. CollinsM96790331106,88
M. HarnessM126261264106,78
J. Smith-SwayM52060022006,76
B. MumbaM96062164116,75
J. LowF62730041106,67
I. BowatF12104200102106,66
George SebineA2180000006,60
S. RoughanF52960022006,58
D. KasumuM3870000106,57
A. FletcherA1264020165106,54
R. BalkerF97990151106,44
L. GoochF4310000004,32
S. TovideA3330000003,20
E. BrierleyM190000002,14

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Huddersfield: stall

Keepere

1M. YoungNasjonalitetEnglandAlder19 årHøyde191 cm31J. AlnwickNasjonalitetEnglandAlder32 årHøyde187 cmVekt82 kg
33N. TzanevNasjonalitetNew ZealandAlder29 årHøyde195 cmVekt90 kg
35F. HurlAlder20 år
41Ellis JamesAlder21 år

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Huddersfield: overganger

Inn

  • S. TovideColchester · fri spiller2.9.26
  • C. HumphreysIpswich · lån31.8.26
  • A. CollinsPeterborough · fri spiller12.8.26
  • I. BowatPortsmouth · overgang4.8.26
  • D. Sanches FernandesExcelsior · overgang20.7.26
  • I. BronkhorstExcelsior · fri spiller2.7.26
  • A. FletcherBlackpool · fri spiller30.6.26
  • E. BrierleyBrentford · overgang30.6.26

Ut

  • George SebineRotherham · lån1.9.26
  • A. EvansWalsall · lån31.8.26
  • Tom IorpendaSwansea · overgang30.8.26
  • M. MillerBromley · fri spiller27.8.26
  • Sahil BashirMorton · lån24.8.26
  • Omari MrishoCrawley Town · fri spiller27.7.26
  • L. NichollsPreston · overgang30.6.26
  • Neo EcclestonHartlepool · fri spiller30.6.26

Huddersfield: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1908
StadionJohn Smith's Stadium
Kapasitet24 554
Underlagnaturgress
TurneringLeague One
Tabellplassering1. · 25 poeng

Huddersfield: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Huddersfield på?

Huddersfield spiller hjemmekampene sine på John Smith's Stadium (Huddersfield, West Yorkshire), som har plass til 24 554 tilskuere.

Hvor ligger Huddersfield på tabellen?

Huddersfield ligger på 1. plass i League One med 25 poeng etter 12 kamper (7 seirer, 4 uavgjorte, 1 tap).

Når spiller Huddersfield neste kamp?

Neste kamp: Bradford – Huddersfield, lør. 31.10. · 13:30 (League One).

Hvordan endte den siste seriekampen til Huddersfield?

Siste seriekamp: Huddersfield 2–1 Wigan (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Huddersfield?

Klubbens toppscorer i turneringen er J. Taylor med 8 mål.

Huddersfield: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Huddersfield (England) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (League One, Ligacupen, EFL Trophy, FA-cupen): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i League One finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.