Fotball
Hjem › Lag › Doncaster
Doncaster

Doncaster: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1879 · Eco-Power Stadium

Doncaster: turneringer i 2026/27

Doncaster: kommende kamper

tir. 27.10. · 20:45LutonTipsDoncasterLeague One · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 31.10. · 16:00Milton Keynes DonsTipsDoncasterLeague One · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tir. 3.11. · 20:00Rochdale–Doncaster
EFL Trophy
lør. 7.11. · 16:00Kidderminster Harriers–Doncaster
FA-cupen
lør. 14.11. · 16:00Doncaster–Leyton Orient
League One

Doncaster: siste resultater

Form i serienVTTVV
24.10.26Doncaster2–0Sheffield WednesdayLeague One20.10.26Doncaster0–2Stockport CountyLeague One
17.10.26Leicester2–1Doncaster
League One
10.10.26Doncaster1–0Burton Albion
League One
6.10.26Doncaster1–0Liverpool U21
EFL Trophy
19.9.26Peterborough0–2Doncaster
League One
12.9.26AFC Wimbledon1–0Doncaster
League One
8.9.26Doncaster1–3Huddersfield
EFL Trophy

Doncaster: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

tir. 27.10. · 20:45LutonTipsDoncaster
League One
lør. 31.10. · 16:00Milton Keynes DonsTipsDoncaster
League One
tir. 3.11. · 20:00Rochdale–Doncaster
EFL Trophy
lør. 7.11. · 16:00Kidderminster Harriers–Doncaster
FA-cupen
lør. 14.11. · 16:00Doncaster–Leyton Orient
League One
lør. 21.11. · 16:00Bradford–Doncaster
League One
tor. 26.11. · 21:00Doncaster–Huddersfield
League One
tir. 1.12. · 21:00Reading–Doncaster
League One
lør. 12.12. · 16:00Doncaster–Bromley
League One
tir. 15.12. · 20:45Doncaster–Oxford United
League One
lør. 19.12. · 16:00Wycombe–Doncaster
League One
lør. 26.12. · 16:00Doncaster–Wigan
League One
tir. 29.12. · 20:45Cambridge United–Doncaster
League One
fre. 1.1. · 16:00Blackpool–Doncaster
League One
lør. 9.1. · 16:00Doncaster–Wycombe
League One
lør. 16.1. · 16:00Doncaster–Leicester
League One
tir. 19.1. · 20:45Stockport County–Doncaster
League One
lør. 23.1. · 16:00Sheffield Wednesday–Doncaster
League One
lør. 30.1. · 16:00Doncaster–Milton Keynes Dons
League One
lør. 6.2. · 16:00Doncaster–Stevenage
League One
tir. 9.2. · 20:45Notts County–Doncaster
League One
lør. 13.2. · 16:00Plymouth–Doncaster
League One
lør. 20.2. · 16:00Doncaster–AFC Wimbledon
League One
lør. 27.2. · 16:00Leyton Orient–Doncaster
League One
lør. 6.3. · 16:00Doncaster–Mansfield Town
League One
lør. 13.3. · 16:00Barnsley–Doncaster
League One
lør. 20.3. · 16:00Doncaster–Bradford
League One
fre. 26.3. · 16:00Doncaster–Blackpool
League One
man. 29.3. · 16:00Bromley–Doncaster
League One
lør. 3.4. · 16:00Doncaster–Cambridge United
League One
lør. 10.4. · 16:00Wigan–Doncaster
League One
tir. 13.4. · 20:45Oxford United–Doncaster
League One
lør. 17.4. · 16:00Doncaster–Peterborough
League One
lør. 24.4. · 16:00Burton Albion–Doncaster
League One
tir. 27.4. · 20:45Doncaster–Luton
League One
lør. 1.5. · 16:00Huddersfield–Doncaster
League One
lør. 8.5. · 13:30Doncaster–Reading
League One
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Doncaster2–0Sheffield Wednesday
League One
20.10.26Doncaster0–2Stockport County
League One
17.10.26Leicester2–1Doncaster
League One
10.10.26Doncaster1–0Burton Albion
League One
6.10.26Doncaster1–0Liverpool U21
EFL Trophy
19.9.26Peterborough0–2Doncaster
League One
12.9.26AFC Wimbledon1–0Doncaster
League One
8.9.26Doncaster1–3Huddersfield
EFL Trophy
5.9.26Doncaster2–3Plymouth
League One
1.9.26Doncaster1–1Notts County
League One
29.8.26Stevenage2–2Doncaster
League One
25.8.26Doncaster1–3Middlesbrough
Ligacupen
22.8.26Doncaster0–0Barnsley
League One
15.8.26Mansfield Town2–1Doncaster
League One
8.8.26Stockport County1–1Doncaster
Ligacupen

Oppdatert: 26. oktober 2026

Doncaster: tabellplassering – League One

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
15Leyton Orient124-2-616:1414TTVUT
16AFC Wimbledon123-4-58:1913UTTTU
17Doncaster113-3-512:1312VTTVV
18Milton Keynes Dons112-6-312:1812VTVTU
19Notts County112-5-411:1411UVTTT

Doncaster: sesongstatistikk (League One)

Scorede mål per kamp1,1
Innslupne mål per kamp1,2
Hjemme: scoret / sluppet inn1,0 / 1,0
Borte: scoret / sluppet inn1,2 / 1,4
Kamper uten baklengsmål4
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort23
Gule kort per kamp2,1
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

3-4-2-1 (4×) · 4-2-2-2 (2×) · 4-2-3-1 (2×)

Doncaster: spillerstatistikk (League One)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
J. HusbandF31560000007,40
O. BaileyA1197030137306,96
J. SeniorM87202075406,95
J. SterryM32480000006,83
R. GottsM119540151206,79
N. ByrneF119770010106,74
I. HutchinsonA1150121184206,73
A. MayA1186931199106,69
S. GrehanF108131052106,64
L. AyindeA105291173206,58
H. AdelakunA72520071106,55
J. ThomasM61420140106,52
B. HanlanA115960172006,49
G. BroadbentM106140052006,48
T. NixonF21470031006,47
B. McCann81200000006,47
T. O'ReillyM52330032006,46
W. KeaneA31170021006,23
J. McGrathF86600041205,91
H. CliftonM5680000105,17
D. RobinsonM2770000102,97
M. PearsonF16000000–

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Doncaster: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Doncaster: overganger

Inn

  • W. KeanePreston · fri spiller12.10.26
  • J. OramSpennymoor Town · retur fra lån2.10.26
  • Kasper WilliamsAlfreton Town · retur fra lån5.9.26
  • J. CollinsLincoln · lån31.8.26
  • S. Straughan-BrownSpalding United · retur fra lån28.8.26
  • T. O'ReillyAston Villa · lån25.8.26
  • J. ThomasCheltenham · fri spiller27.7.26
  • I. HutchinsonBristol Rovers · overgang19.7.26

Ut

  • J. OramSpennymoor Town · lån3.9.26
  • G. MiddletonRochdale · overgang31.8.26
  • Kasper WilliamsAlfreton Town · lån6.8.26
  • S. Straughan-BrownSpalding United · lån31.7.26
  • L. MolyneuxSalford City · overgang27.7.26
  • B. FaulknerTranmere · lån15.7.26
  • K. HurstScunthorpe · fri spiller30.6.26
  • Z. WestbrookeYeovil Town · fri spiller30.6.26

Doncaster: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1879
StadionEco-Power Stadium
Kapasitet15 231
Underlagnaturgress
TurneringLeague One
Tabellplassering17. · 12 poeng

Doncaster: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Doncaster på?

Doncaster spiller hjemmekampene sine på Eco-Power Stadium (Doncaster, South Yorkshire), som har plass til 15 231 tilskuere.

Hvor ligger Doncaster på tabellen?

Doncaster ligger på 17. plass i League One med 12 poeng etter 11 kamper (3 seirer, 3 uavgjorte, 5 tap).

Når spiller Doncaster neste kamp?

Neste kamp: Luton – Doncaster, tir. 27.10. · 20:45 (League One).

Hvordan endte den siste seriekampen til Doncaster?

Siste seriekamp: Doncaster 2–0 Sheffield Wednesday (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Doncaster?

Klubbens toppscorer i turneringen er A. May med 4 mål.

Doncaster: terminliste, tabell og tips

Doncaster (England) spiller i disse turneringene denne sesongen: League One, Ligacupen, EFL Trophy, FA-cupen. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i League One finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.