Fotball
Hjem › Lag › Leyton Orient
Leyton Orient

Leyton Orient: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1881 · Brisbane Road

Leyton Orient: turneringer i 2026/27

Leyton Orient: kommende kamper

lør. 31.10. · 13:30Leyton OrientTipsCambridge UnitedLeague One · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 16:00Leyton Orient–Harborough Town
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Barnet–Leyton Orient
EFL Trophy
lør. 14.11. · 16:00Doncaster–Leyton Orient
League One
lør. 21.11. · 16:00Leyton Orient–AFC Wimbledon
League One

Leyton Orient: siste resultater

Form i serienTTVUT
24.10.26Burton Albion2–1Leyton OrientLeague One21.10.26Reading1–0Leyton OrientLeague One
17.10.26Leyton Orient2–0Blackpool
League One
10.10.26Bradford0–0Leyton Orient
League One
3.10.26Leyton Orient0–2Plymouth
League One
19.9.26Leyton Orient1–0Stevenage
League One
15.9.26Leyton Orient1–2Arsenal U21
EFL Trophy
12.9.26Leyton Orient2–3Wycombe
League One

Leyton Orient: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 26.9. · 16:00Mansfield Town–Leyton Orient
League One
lør. 31.10. · 13:30Leyton OrientTipsCambridge United
League One
lør. 7.11. · 16:00Leyton Orient–Harborough Town
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Barnet–Leyton Orient
EFL Trophy
lør. 14.11. · 16:00Doncaster–Leyton Orient
League One
lør. 21.11. · 16:00Leyton Orient–AFC Wimbledon
League One
lør. 28.11. · 16:00Stockport County–Leyton Orient
League One
tir. 1.12. · 20:45Leyton Orient–Peterborough
League One
lør. 12.12. · 16:00Huddersfield–Leyton Orient
League One
lør. 19.12. · 16:00Leyton Orient–Notts County
League One
lør. 26.12. · 16:00Milton Keynes Dons–Leyton Orient
League One
tir. 29.12. · 20:45Leyton Orient–Leicester
League One
fre. 1.1. · 16:00Leyton Orient–Oxford United
League One
lør. 9.1. · 16:00Notts County–Leyton Orient
League One
lør. 16.1. · 16:00Blackpool–Leyton Orient
League One
tir. 19.1. · 20:45Leyton Orient–Reading
League One
lør. 23.1. · 16:00Leyton Orient–Burton Albion
League One
lør. 30.1. · 16:00Cambridge United–Leyton Orient
League One
lør. 6.2. · 16:00Barnsley–Leyton Orient
League One
tir. 9.2. · 20:45Leyton Orient–Bromley
League One
lør. 13.2. · 16:00Leyton Orient–Luton
League One
lør. 20.2. · 16:00Wycombe–Leyton Orient
League One
lør. 27.2. · 16:00Leyton Orient–Doncaster
League One
lør. 6.3. · 16:00Sheffield Wednesday–Leyton Orient
League One
lør. 13.3. · 16:00Leyton Orient–Wigan
League One
lør. 20.3. · 16:00AFC Wimbledon–Leyton Orient
League One
fre. 26.3. · 16:00Oxford United–Leyton Orient
League One
man. 29.3. · 16:00Leyton Orient–Huddersfield
League One
lør. 3.4. · 16:00Leicester–Leyton Orient
League One
lør. 10.4. · 16:00Leyton Orient–Milton Keynes Dons
League One
tir. 13.4. · 20:45Leyton Orient–Mansfield Town
League One
lør. 17.4. · 16:00Stevenage–Leyton Orient
League One
lør. 24.4. · 16:00Leyton Orient–Bradford
League One
tir. 27.4. · 20:45Plymouth–Leyton Orient
League One
lør. 1.5. · 16:00Leyton Orient–Stockport County
League One
lør. 8.5. · 13:30Peterborough–Leyton Orient
League One
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Burton Albion2–1Leyton Orient
League One
21.10.26Reading1–0Leyton Orient
League One
17.10.26Leyton Orient2–0Blackpool
League One
10.10.26Bradford0–0Leyton Orient
League One
3.10.26Leyton Orient0–2Plymouth
League One
19.9.26Leyton Orient1–0Stevenage
League One
15.9.26Leyton Orient1–2Arsenal U21
EFL Trophy
12.9.26Leyton Orient2–3Wycombe
League One
8.9.26Leyton Orient1–3Bradford
Ligacupen
5.9.26Luton1–1Leyton Orient
League One
1.9.26Bromley0–5Leyton Orient
League One
29.8.26Leyton Orient1–3Barnsley
League One
25.8.26Walsall0–0Leyton Orient
Ligacupen
22.8.26Wigan0–2Leyton Orient
League One
18.8.26Leyton Orient1–1AFC Wimbledon
EFL Trophy
15.8.26Leyton Orient1–2Sheffield Wednesday
League One
8.8.26Leyton Orient2–0Oxford United
Ligacupen

Oppdatert: 26. oktober 2026

Leyton Orient: tabellplassering – League One

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
13Leicester114-3-417:1715TVVTU
14Wycombe123-6-319:2315UUVTU
15Leyton Orient124-2-616:1414TTVUT
16AFC Wimbledon123-4-58:1913UTTTU
17Doncaster113-3-512:1312VTTVV

Leyton Orient: sesongstatistikk (League One)

Scorede mål per kamp1,3
Innslupne mål per kamp1,2
Hjemme: scoret / sluppet inn1,2 / 1,7
Borte: scoret / sluppet inn1,5 / 0,7
Kamper uten baklengsmål5
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort22
Gule kort per kamp1,8
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

3-4-2-1 (6×) · 4-1-4-1 (3×) · 4-2-3-1 (2×)

Leyton Orient: spillerstatistikk (League One)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
W. ForresterF98101183007,45
A. GilbertM75682142207,09
I. El MizouniM1295701142206,98
A. GilchristF64160031006,89
J. OlowuF119541096106,84
N. OyekunleA5721011006,70
A. DobraM102951053006,69
Charlie Gerard Richard WellensM85290042006,64
F. StevensF1210720085206,62
S. ClareF51690000006,58
Z. ObieroM21180000106,55
D. MitchellM62730331006,53
T. ArchibaldM5830000106,52
D. ScarlettA72851084006,39
Y. AkhamrichM11851321610106,30
A. ConnollyA52340071106,29
J. Kabia121790041006,27
S. BonifaceF1610000006,20
I. HaydenM117720070406,19
J. MorrisF74590040106,15
O. O'NeillM1100000005,85
P. ChineduF96360010105,31
T. SpringettA83361121205,06

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Leyton Orient: stall

Keepere

1N. BaxterNasjonalitetEnglandAlder27 årHøyde193 cm23O. DovinNasjonalitetSverigeAlder23 årHøyde188 cmVekt77 kg
33Killian CahillNasjonalitetRepublic of IrelandAlder22 årHøyde182 cmVekt67 kg

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Leyton Orient: overganger

Inn

  • Z. O’KeefeWelling United · retur fra lån18.9.26
  • Cristian PăscăluțăSpartanii Selemet · fri spiller7.9.26
  • A. GilbertMiddlesbrough · fri spiller2.9.26
  • D. ScarlettTottenham · fri spiller31.8.26
  • O. DovinCoventry · lån31.8.26
  • A. GilchristWest Brom · lån10.8.26
  • N. OyekunleSouthampton · lån9.8.26
  • J. KabiaGrimsby · overgang6.8.26

Ut

  • Noah PhillipsGateshead · lån15.9.26
  • M. CraigHarrogate Town · lån9.9.26
  • Z. ObieroGillingham · lån1.9.26
  • D. LevittMotherwell · overgang31.8.26
  • T. BakinsonPlymouth · lån23.8.26
  • Z. O’KeefeWelling United · lån20.8.26
  • D. BallardBristol City · overgang3.8.26
  • H. BullasBromley · fri spiller22.7.26

Leyton Orient: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1881
StadionBrisbane Road
Kapasitet9 271
Underlagnaturgress
TurneringLeague One
Tabellplassering15. · 14 poeng

Leyton Orient: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Leyton Orient på?

Leyton Orient spiller hjemmekampene sine på Brisbane Road (London), som har plass til 9 271 tilskuere.

Hvor ligger Leyton Orient på tabellen?

Leyton Orient ligger på 15. plass i League One med 14 poeng etter 12 kamper (4 seirer, 2 uavgjorte, 6 tap).

Når spiller Leyton Orient neste kamp?

Neste kamp: Leyton Orient – Cambridge United, lør. 31.10. · 13:30 (League One).

Hvordan endte den siste seriekampen til Leyton Orient?

Siste seriekamp: Burton Albion 2–1 Leyton Orient (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Leyton Orient?

Klubbens toppscorer i turneringen er J. Kabia med 5 mål.

Leyton Orient: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Leyton Orient (England) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (League One, Ligacupen, EFL Trophy, FA-cupen): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i League One finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.