Fotball
Hjem › Lag › Oxford United
Oxford United

Oxford United: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1893 · The Kassam Stadium

Oxford United: turneringer i 2026/27

Oxford United: kommende kamper

tir. 27.10. · 20:45Oxford UnitedTipsStockport CountyLeague Onelør. 31.10. · 16:00BarnsleyTipsOxford UnitedLeague One · Innbyrdes oppgjør (H2H)
ons. 4.11. · 20:45Oxford United–Reading
League One · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 16:00Oxford United–Stevenage
FA-cupen · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tir. 10.11. · 20:00Oxford United–Cheltenham
EFL Trophy

Oxford United: siste resultater

Form i serienUVUVU
24.10.26Oxford United0–0BradfordLeague One20.10.26Oxford United2–1WiganLeague One
15.10.26Mansfield Town1–1Oxford United
League One
10.10.26Notts County1–2Oxford United
League One
6.10.26Exeter City2–2Oxford United
EFL Trophy
19.9.26Oxford United1–1Cambridge United
League One
12.9.26Oxford United3–0Burton Albion
League One
5.9.26Leicester0–4Oxford United
League One

Oxford United: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

tir. 27.10. · 20:45Oxford UnitedTipsStockport County
League One
lør. 31.10. · 16:00BarnsleyTipsOxford United
League One
ons. 4.11. · 20:45Oxford United–Reading
League One
lør. 7.11. · 16:00Oxford United–Stevenage
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Oxford United–Cheltenham
EFL Trophy
lør. 14.11. · 16:00Peterborough–Oxford United
League One
lør. 21.11. · 16:00Oxford United–Wycombe
League One
tir. 24.11. · 20:00Oxford United–Tottenham Hotspur U21
EFL Trophy
lør. 28.11. · 16:00Luton–Oxford United
League One
tir. 1.12. · 20:45Oxford United–Sheffield Wednesday
League One
lør. 12.12. · 16:00Oxford United–Blackpool
League One
tir. 15.12. · 20:45Doncaster–Oxford United
League One
lør. 19.12. · 16:00AFC Wimbledon–Oxford United
League One
lør. 26.12. · 16:00Oxford United–Plymouth
League One
tir. 29.12. · 20:45Bromley–Oxford United
League One
fre. 1.1. · 16:00Leyton Orient–Oxford United
League One
lør. 9.1. · 13:30Oxford United–AFC Wimbledon
League One
lør. 16.1. · 16:00Oxford United–Mansfield Town
League One
tir. 19.1. · 20:45Wigan–Oxford United
League One
lør. 23.1. · 16:00Bradford–Oxford United
League One
lør. 30.1. · 16:00Oxford United–Barnsley
League One
lør. 6.2. · 16:00Reading–Oxford United
League One
tir. 9.2. · 20:45Oxford United–Huddersfield
League One
lør. 13.2. · 16:00Oxford United–Leicester
League One
lør. 20.2. · 16:00Burton Albion–Oxford United
League One
lør. 27.2. · 16:00Oxford United–Luton
League One
lør. 6.3. · 16:00Milton Keynes Dons–Oxford United
League One
lør. 13.3. · 16:00Oxford United–Stevenage
League One
lør. 20.3. · 16:00Wycombe–Oxford United
League One
fre. 26.3. · 16:00Oxford United–Leyton Orient
League One
man. 29.3. · 16:00Blackpool–Oxford United
League One
lør. 3.4. · 16:00Oxford United–Bromley
League One
lør. 10.4. · 16:00Plymouth–Oxford United
League One
tir. 13.4. · 20:45Oxford United–Doncaster
League One
lør. 17.4. · 16:00Cambridge United–Oxford United
League One
lør. 24.4. · 16:00Oxford United–Notts County
League One
tir. 27.4. · 20:45Stockport County–Oxford United
League One
lør. 1.5. · 16:00Oxford United–Peterborough
League One
lør. 8.5. · 13:30Sheffield Wednesday–Oxford United
League One
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Oxford United0–0Bradford
League One
20.10.26Oxford United2–1Wigan
League One
15.10.26Mansfield Town1–1Oxford United
League One
10.10.26Notts County1–2Oxford United
League One
6.10.26Exeter City2–2Oxford United
EFL Trophy
19.9.26Oxford United1–1Cambridge United
League One
12.9.26Oxford United3–0Burton Albion
League One
5.9.26Leicester0–4Oxford United
League One
1.9.26Huddersfield3–1Oxford United
League One
22.8.26Stevenage1–2Oxford United
League One
15.8.26Oxford United2–2Milton Keynes Dons
League One
8.8.26Leyton Orient2–0Oxford United
Ligacupen

Oppdatert: 26. oktober 2026

Oxford United: tabellplassering – League One

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
5Reading126-3-325:1321VVTVU
6Cambridge United125-5-220:1720TUVVU
7Oxford United105-4-118:1019UVUVU
8Sheffield Wednesday115-3-320:1218TTVUU
9Mansfield Town115-3-320:1618VVUVU

Oxford United: sesongstatistikk (League One)

Scorede mål per kamp1,8
Innslupne mål per kamp1,0
Hjemme: scoret / sluppet inn1,6 / 0,8
Borte: scoret / sluppet inn2,0 / 1,2
Kamper uten baklengsmål3
Kamper uten scoring1

Kort

Gule kort21
Gule kort per kamp2,1
Røde kort2

Oxford United: spillerstatistikk (League One)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
S. DembéléM1081323124107,30
C. BrownF109001032007,23
C. BrannaganM1088220157407,14
M. HelikF87201042207,10
G. O'DonkorA928531115106,93
L. LynchA61741231006,93
M. HarrisA1077841118306,85
P. KiosoF95550031206,79
L. SibleyM82971052106,77
B. SpencerF106140031006,77
Jamie Carson McDonnellM63761011106,75
M. MissangaA95041132006,74
L. SnowdenA4610100006,73
Kai AndrewsM85521221106,72
J. CurrieF106380010106,72
T. GoodrhamM941101116006,63
S. MillsM1250100106,60
J. Currie1990000106,55
A. EmakhuM42340060006,47
S. LongF31900000104,38

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Oxford United: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Oxford United: overganger

Inn

  • L. LynchAston Villa · lån31.8.26
  • Kai AndrewsCoventry · lån27.8.26
  • R. RooskenHeracles · overgang30.6.26
  • N. PrelecCagliari · overgang30.6.26
  • F. KentHeart Of Midlothian · fri spiller30.6.26
  • L. SibleyBradford · retur fra lån29.6.26
  • M. FerdinanAS Trencin · retur fra lån29.6.26
  • A. Elliott-WheelerBrackley Town · retur fra lån30.5.26

Ut

  • O. DaleNorthampton · fri spiller31.8.26
  • B. De KeersmaeckerBristol City · lån31.8.26
  • S. MillsPreston · overgang26.8.26
  • T. BradshawRotherham · fri spiller4.8.26
  • W. VaulksTranmere · fri spiller2.8.26
  • H. ter AvestWillem II · fri spiller27.7.26
  • P. PłachetaAustin · fri spiller12.7.26
  • O. RomenyFortuna Sittard · lån10.7.26

Oxford United: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1893
StadionThe Kassam Stadium
Kapasitet12 500
Underlagnaturgress
TurneringLeague One
Tabellplassering7. · 19 poeng

Oxford United: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Oxford United på?

Oxford United spiller hjemmekampene sine på The Kassam Stadium (Oxford, Oxfordshire), som har plass til 12 500 tilskuere.

Hvor ligger Oxford United på tabellen?

Oxford United ligger på 7. plass i League One med 19 poeng etter 10 kamper (5 seirer, 4 uavgjorte, 1 tap).

Når spiller Oxford United neste kamp?

Neste kamp: Oxford United – Stockport County, tir. 27.10. · 20:45 (League One).

Hvordan endte den siste seriekampen til Oxford United?

Siste seriekamp: Oxford United 0–0 Bradford (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Oxford United?

Klubbens toppscorer i turneringen er M. Harris med 4 mål.

Oxford United: terminliste, tabell og tips

Oxford United (England) spiller i disse turneringene denne sesongen: League One, Ligacupen, EFL Trophy, FA-cupen. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i League One finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.