Fotball
Hjem › Lag › Notts County
Notts County

Notts County: terminliste, resultater, tabell og statistikk

England · stiftet 1862 · Meadow Lane

Notts County: turneringer i 2026/27

League One19. plass, 11 poengNeste: Mansfield Town · lør. 31.10. · 16:00
Ligacupenrunde 128
EFL TrophyGroup North, Runde 6Neste: Burton Albion · tir. 10.11. · 20:00
FA-cupen1/128-finalsNeste: Altrincham · lør. 7.11. · 18:30

Notts County: kommende kamper

lør. 31.10. · 16:00Mansfield TownTipsNotts CountyLeague One · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 18:30Altrincham–Notts County
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Burton Albion–Notts County
EFL Trophy · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 14.11. · 16:00Bromley–Notts County
League One
lør. 21.11. · 16:00Notts County–Stevenage
League One

Notts County: siste resultater

Form i serienUVTTT
24.10.26Notts County1–1Stockport CountyLeague One20.10.26Notts County2–0Sheffield WednesdayLeague One
17.10.26Wycombe2–0Notts County
League One
13.10.26Notts County5–1Nottingham Forest U21
EFL Trophy
10.10.26Notts County1–2Oxford United
League One
22.9.26Notts County2–1Grimsby
EFL Trophy
19.9.26Reading2–0Notts County
League One
12.9.26Notts County0–1Bradford
League One

Notts County: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 26.9. · 16:00Notts County–Blackpool
League One
lør. 3.10. · 16:00Peterborough–Notts County
League One
lør. 31.10. · 16:00Mansfield TownTipsNotts County
League One
lør. 7.11. · 18:30Altrincham–Notts County
FA-cupen
tir. 10.11. · 20:00Burton Albion–Notts County
EFL Trophy
lør. 14.11. · 16:00Bromley–Notts County
League One
lør. 21.11. · 16:00Notts County–Stevenage
League One
lør. 28.11. · 13:30Milton Keynes Dons–Notts County
League One
tir. 1.12. · 20:45Notts County–AFC Wimbledon
League One
lør. 12.12. · 16:00Notts County–Plymouth
League One
lør. 19.12. · 16:00Leyton Orient–Notts County
League One
lør. 26.12. · 16:00Notts County–Cambridge United
League One
tir. 29.12. · 20:45Wigan–Notts County
League One
fre. 1.1. · 16:00Barnsley–Notts County
League One
lør. 9.1. · 16:00Notts County–Leyton Orient
League One
lør. 16.1. · 16:00Notts County–Wycombe
League One
tir. 19.1. · 20:45Sheffield Wednesday–Notts County
League One
lør. 23.1. · 16:00Stockport County–Notts County
League One
lør. 30.1. · 16:00Notts County–Mansfield Town
League One
lør. 6.2. · 16:00Burton Albion–Notts County
League One
tir. 9.2. · 20:45Notts County–Doncaster
League One
lør. 13.2. · 16:00Notts County–Huddersfield
League One
lør. 20.2. · 16:00Bradford–Notts County
League One
lør. 27.2. · 16:00Notts County–Bromley
League One
lør. 6.3. · 16:00Leicester–Notts County
League One
lør. 13.3. · 16:00Notts County–Luton
League One
lør. 20.3. · 16:00Stevenage–Notts County
League One
fre. 26.3. · 16:00Notts County–Barnsley
League One
man. 29.3. · 16:00Plymouth–Notts County
League One
lør. 3.4. · 16:00Notts County–Wigan
League One
lør. 10.4. · 16:00Cambridge United–Notts County
League One
tir. 13.4. · 20:45Blackpool–Notts County
League One
lør. 17.4. · 16:00Notts County–Reading
League One
lør. 24.4. · 16:00Oxford United–Notts County
League One
tir. 27.4. · 20:45Notts County–Peterborough
League One
lør. 1.5. · 16:00Notts County–Milton Keynes Dons
League One
lør. 8.5. · 13:30AFC Wimbledon–Notts County
League One
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Notts County1–1Stockport County
League One
20.10.26Notts County2–0Sheffield Wednesday
League One
17.10.26Wycombe2–0Notts County
League One
13.10.26Notts County5–1Nottingham Forest U21
EFL Trophy
10.10.26Notts County1–2Oxford United
League One
22.9.26Notts County2–1Grimsby
EFL Trophy
19.9.26Reading2–0Notts County
League One
12.9.26Notts County0–1Bradford
League One
5.9.26Huddersfield1–1Notts County
League One
1.9.26Doncaster1–1Notts County
League One
29.8.26Notts County2–1Burton Albion
League One
22.8.26Luton2–2Notts County
League One
15.8.26Notts County1–1Leicester
League One
8.8.26Burnley1–1Notts County
Ligacupen

Oppdatert: 26. oktober 2026

Notts County: tabellplassering – League One

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
17Doncaster113-3-512:1312VTTVV
18Milton Keynes Dons112-6-312:1812VTVTU
19Notts County112-5-411:1411UVTTT
20Blackpool113-2-616:2011TVTTT
21Peterborough122-4-611:2110UTUVT

Notts County: sesongstatistikk (League One)

Scorede mål per kamp1,0
Innslupne mål per kamp1,3
Hjemme: scoret / sluppet inn1,2 / 1,0
Borte: scoret / sluppet inn0,8 / 1,6
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort30
Gule kort per kamp2,7
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

3-4-2-1 (8×) · 5-3-2 (2×) · 3-4-3 (1×)

Notts County: spillerstatistikk (League One)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
O. CooperM86413085207,19
S. RobertsonM52701052206,99
R. FinneranM973711113206,90
D. CampbellM1830010006,90
C. GrantM114431121206,73
L. NessF119450070306,73
I. Samuels-SmithF73490010006,72
N. TsaroullaF118550391106,66
H. MustaphaM83470053206,63
M. BakerF2440000006,60
L. SmythA1054220127306,57
M. PalmerM31040010006,57
R. McDonaldF43600000206,52
L. NdlovuA41220000006,48
D. KanuA84431083106,43
J. EvansM105320030206,43
J. BedeauF119900010306,38
E. AcquahA1230010006,30
C. RobertsA1055211137006,22
M. SandersM41300000106,14
D. LipsiucF95441052206,07
J. GibbonsF119920030205,60
Maziar KouhyarM3790020005,00
R. Longelo-MbuleM2610000004,53

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Notts County: stall

Keepere

1J. BelshawNasjonalitetEnglandAlder35 årHøyde191 cmVekt83 kg
21H. GriffithsNasjonalitetEnglandAlder20 årHøyde185 cm

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Notts County: overganger

Inn

  • R. Longelo-MbuleSalford City · overgang31.8.26
  • D. KanuCharlton · lån30.8.26
  • I. Samuels-SmithChelsea · lån10.8.26
  • D. CampbellNorthampton · overgang6.8.26
  • O. CooperSwansea · lån2.8.26
  • L. SmythVPS · overgang26.7.26
  • J. EvansHarrogate Town · overgang23.7.26
  • M. BakerNewport County · fri spiller16.7.26

Ut

  • K. RoosEmmen · fri spiller6.10.26
  • J. JonesBromley · overgang31.8.26
  • K. RoosRoos Kelle · fri spiller31.8.26
  • Elias ReaneyQuorn · lån20.8.26
  • Ryley ReynoldsGrimsby · lån13.8.26
  • H. HazardRedditch United · fri spiller13.8.26
  • Harrison IwunzeHereford · lån31.7.26
  • M. TraoréTraore Mai · fri spiller30.7.26

Notts County: nøkkelfakta

LandEngland
Stiftet1862
StadionMeadow Lane
Kapasitet19 588
Underlagnaturgress
TurneringLeague One
Tabellplassering19. · 11 poeng

Notts County: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Notts County på?

Notts County spiller hjemmekampene sine på Meadow Lane (Nottingham, Nottinghamshire), som har plass til 19 588 tilskuere.

Hvor ligger Notts County på tabellen?

Notts County ligger på 19. plass i League One med 11 poeng etter 11 kamper (2 seirer, 5 uavgjorte, 4 tap).

Når spiller Notts County neste kamp?

Neste kamp: Mansfield Town – Notts County, lør. 31.10. · 16:00 (League One).

Hvordan endte den siste seriekampen til Notts County?

Siste seriekamp: Notts County 1–1 Stockport County (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Notts County?

Klubbens toppscorer i turneringen er C. Roberts med 4 mål.

Notts County: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Notts County (England) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (League One, Ligacupen, EFL Trophy, FA-cupen): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i League One finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.