Fotball
Hjem › Lag › Hamburger SV
Hamburger SV

Hamburger SV: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Tyskland · stiftet 1887 · Volksparkstadion

Hamburger SV: turneringer i 2026/27

Bundesliga10. plass, 9 poengNeste: Eintracht Frankfurt · søn. 1.11. · 17:30
DFB-PokalsekstendelsfinaleNeste: Eintracht Frankfurt · tir. 27.10. · 18:00

Hamburger SV: kommende kamper

tir. 27.10. · 18:00Hamburger SV–Eintracht Frankfurt
DFB-Pokal · Innbyrdes oppgjør (H2H)søn. 1.11. · 17:30Eintracht Frankfurt–Hamburger SVBundesliga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
fre. 6.11. · 20:30Hamburger SV–Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
søn. 22.11. · 17:30Werder Bremen–Hamburger SV
Bundesliga
lør. 28.11. · 15:30Hamburger SV–Bayern München
Bundesliga

Hamburger SV: siste resultater

Form i serienTVVVT
24.10.26SC Paderborn 071–0Hamburger SV
Bundesliga
17.10.26Hamburger SV1–0VfB Stuttgart
Bundesliga
10.10.261899 Hoffenheim2–3Hamburger SV
Bundesliga
19.9.26Hamburger SV2–11. FC Köln
Bundesliga
13.9.26RB Leipzig5–0Hamburger SV
Bundesliga
6.9.26Hamburger SV0–5FSV Mainz 05
Bundesliga
29.8.26Borussia Dortmund2–0Hamburger SV
Bundesliga
24.8.26Verl0–3Hamburger SV
DFB-Pokal

Hamburger SV: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

tir. 27.10. · 18:00Hamburger SV–Eintracht Frankfurt
DFB-Pokal
søn. 1.11. · 17:30Eintracht Frankfurt–Hamburger SV
Bundesliga
fre. 6.11. · 20:30Hamburger SV–Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
søn. 22.11. · 17:30Werder Bremen–Hamburger SV
Bundesliga
lør. 28.11. · 15:30Hamburger SV–Bayern München
Bundesliga
lør. 5.12. · 15:30Union Berlin–Hamburger SV
Bundesliga
lør. 12.12. · 15:30Hamburger SV–FC Schalke 04
Bundesliga
lør. 19.12. · 15:30SV Elversberg–Hamburger SV
Bundesliga
lør. 9.1. · 15:30Hamburger SV–Bayer Leverkusen
Bundesliga
tir. 12.1. · 20:30SC Freiburg–Hamburger SV
Bundesliga
lør. 16.1. · 15:30Hamburger SV–FC Augsburg
Bundesliga
lør. 23.1. · 15:30Hamburger SV–Borussia Dortmund
Bundesliga
lør. 30.1. · 15:30FSV Mainz 05–Hamburger SV
Bundesliga
lør. 6.2. · 15:30Hamburger SV–RB Leipzig
Bundesliga
lør. 13.2. · 15:301. FC Köln–Hamburger SV
Bundesliga
lør. 20.2. · 15:30Hamburger SV–1899 Hoffenheim
Bundesliga
lør. 27.2. · 15:30VfB Stuttgart–Hamburger SV
Bundesliga
tir. 2.3. · 20:30Hamburger SV–SC Paderborn 07
Bundesliga
lør. 6.3. · 15:30Hamburger SV–Eintracht Frankfurt
Bundesliga
lør. 13.3. · 15:30Borussia Mönchengladbach–Hamburger SV
Bundesliga
lør. 20.3. · 15:30Hamburger SV–Werder Bremen
Bundesliga
lør. 3.4. · 15:30Bayern München–Hamburger SV
Bundesliga
lør. 10.4. · 15:30Hamburger SV–Union Berlin
Bundesliga
lør. 17.4. · 15:30FC Schalke 04–Hamburger SV
Bundesliga
lør. 24.4. · 15:30Hamburger SV–SV Elversberg
Bundesliga
lør. 8.5. · 15:30Bayer Leverkusen–Hamburger SV
Bundesliga
lør. 15.5. · 15:30Hamburger SV–SC Freiburg
Bundesliga
lør. 22.5. · 15:30FC Augsburg–Hamburger SV
Bundesliga
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26SC Paderborn 071–0Hamburger SV
Bundesliga
17.10.26Hamburger SV1–0VfB Stuttgart
Bundesliga
10.10.261899 Hoffenheim2–3Hamburger SV
Bundesliga
19.9.26Hamburger SV2–11. FC Köln
Bundesliga
13.9.26RB Leipzig5–0Hamburger SV
Bundesliga
6.9.26Hamburger SV0–5FSV Mainz 05
Bundesliga
29.8.26Borussia Dortmund2–0Hamburger SV
Bundesliga
24.8.26Verl0–3Hamburger SV
DFB-Pokal

Oppdatert: 25. oktober 2026

Hamburger SV: skader og fravær

Spillere som manglet i siste kamp med meldt fravær (24.10.26).

  • N. Capaldomuskelskade
  • N. Rembergkneskade
  • M. Vuskovicfravær

Hamburger SV: tabellplassering – Bundesliga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
8SV Elversberg73-1-312:1510TVTUT
9FC Augsburg72-3-217:139UTUTU
10Hamburger SV73-0-46:169TVVVT
111. FC Köln72-2-38:118UTVTU
12SC Paderborn 0772-2-36:98VUTVT

Hamburger SV: sesongstatistikk (Bundesliga)

Scorede mål per kamp0,9
Innslupne mål per kamp2,3
Hjemme: scoret / sluppet inn1,0 / 2,0
Borte: scoret / sluppet inn0,8 / 2,5
Kamper uten baklengsmål1
Kamper uten scoring4

Kort

Gule kort11
Gule kort per kamp1,6
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

3-4-2-1 (4×) · 3-5-2 (2×) · 3-5-1-1 (1×)

Hamburger SV: spillerstatistikk (Bundesliga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
M. MuheimF32102122007,25
A. GrønbækA63680232107,05
B. NadirM42080030006,92
W. OmariF53770000106,89
Y. PoulsenA62632083006,88
Fábio VieiraM633300117006,78
M. AdelineA63570000006,72
S. BornauwF54500021006,64
N. RembergM54010041006,64
D. Møller WolfeM65210031006,57
A. Sambi LokongaM53520010206,56
Z. El OuahdiM53580131106,46
T. MoffiA72481063006,45
Otto Emerson StangeA61970020106,41
B. JattaM3960000006,40
P. DakaA42080060006,35
N. CapaldoF65401062206,33
Alexander Røssing-LelesiitA2150000006,08
J. TorunarighaF43070000006,03
S. NandjaF32080000205,58
L. LemkeM52650000005,38
Kofi Jeremy AmoakoM2240000004,33
R. PhilippeA11001000–

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Hamburger SV: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Hamburger SV: overganger

Inn

  • Fábio VieiraArsenal · overgang31.8.26
  • Z. El OuahdiGenk · overgang31.8.26
  • D. Møller WolfeWolves · lån31.8.26
  • T. MoffiNice · overgang23.8.26
  • S. BornauwLeeds · lån18.8.26
  • B. NadirMarseille · fri spiller23.7.26
  • P. DakaLeicester · fri spiller21.7.26
  • M. AdelineEstac Troyes · overgang12.7.26

Ut

  • Daniel ElfadliLask Linz · lån1.9.26
  • E. SahitiHannover 96 · fri spiller31.8.26
  • R. PhilippeSC Paderborn 07 · lån31.8.26
  • W. MikelbrencisSV Darmstadt 98 · fri spiller28.8.26
  • J. DompéKonyaspor · fri spiller27.8.26
  • J. DompéKonyaspor · fri spiller26.8.26
  • Omar MegeedSpVgg Greuther Fürth · fri spiller4.8.26
  • A. SouhmahoroMallorca · lån9.7.26

Hamburger SV: nøkkelfakta

LandTyskland
Stiftet1887
StadionVolksparkstadion
Kapasitet57 000
Underlagnaturgress
TurneringBundesliga
Tabellplassering10. · 9 poeng

Hamburger SV: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Hamburger SV på?

Hamburger SV spiller hjemmekampene sine på Volksparkstadion (Hamburg), som har plass til 57 000 tilskuere.

Hvor ligger Hamburger SV på tabellen?

Hamburger SV ligger på 10. plass i Bundesliga med 9 poeng etter 7 kamper (3 seirer, 0 uavgjorte, 4 tap).

Når spiller Hamburger SV neste kamp?

Neste kamp: Hamburger SV – Eintracht Frankfurt, tir. 27.10. · 18:00 (DFB-Pokal).

Hvordan endte den siste seriekampen til Hamburger SV?

Siste seriekamp: SC Paderborn 07 1–0 Hamburger SV (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Hamburger SV?

Klubbens toppscorer i turneringen er A. Grønbæk med 2 mål.

Hamburger SV: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Hamburger SV (Tyskland) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (Bundesliga, DFB-Pokal): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i Bundesliga finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.