Fotball
Hjem › Lag › Zlin
Zlin

Zlin: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Tsjekkia · stiftet 1919 · Stadion Letná

Zlin: turneringer i 2026/27

Zlin: kommende kamper

lør. 31.10. · 15:00Artis–ZlinChance Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 15:00Zlin–Slovácko
Chance Liga
lør. 21.11. · 15:00Mlada Boleslav–Zlin
Chance Liga
søn. 29.11. · 18:00Zlin–Sparta Praha
Chance Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 6.12. · 13:00Bohemians 1905–Zlin
Chance Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)

Zlin: siste resultater

Form i serienUTTUT
24.10.26Zlin1–1Sigma Olomouc
Chance Liga
17.10.26Pardubice3–0Zlin
Chance Liga
9.10.26Zlin0–1Slavia Praha
Chance Liga
20.9.26FK Jablonec1–1Zlin
Chance Liga
16.9.26Havířov0–4Zlin
Cup
13.9.26Zlin1–2Hradec Králové
Chance Liga
6.9.26Zlin1–3Teplice
Chance Liga
29.8.26Zbrojovka Brno3–2Zlin
Chance Liga

Zlin: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 15:00Artis–Zlin
Chance Liga
lør. 7.11. · 15:00Zlin–Slovácko
Chance Liga
lør. 21.11. · 15:00Mlada Boleslav–Zlin
Chance Liga
søn. 29.11. · 18:00Zlin–Sparta Praha
Chance Liga
søn. 6.12. · 13:00Bohemians 1905–Zlin
Chance Liga
man. 14.12. · 17:00Zlin–Plzen
Chance Liga
lør. 30.1. · 15:00Slovan Liberec–Zlin
Chance Liga
lør. 6.2. · 15:00Zlin–Zbrojovka Brno
Chance Liga
lør. 13.2. · 15:00Teplice–Zlin
Chance Liga
lør. 20.2. · 15:00Hradec Králové–Zlin
Chance Liga
lør. 27.2. · 15:00Zlin–FK Jablonec
Chance Liga
lør. 6.3. · 15:00Slavia Praha–Zlin
Chance Liga
lør. 13.3. · 15:00Zlin–Pardubice
Chance Liga
lør. 20.3. · 15:00Sigma Olomouc–Zlin
Chance Liga
lør. 3.4. · 15:00Zlin–Artis
Chance Liga
lør. 10.4. · 15:00Slovácko–Zlin
Chance Liga
lør. 17.4. · 15:00Zlin–Mlada Boleslav
Chance Liga
lør. 24.4. · 15:00Baník Ostrava–Zlin
Chance Liga
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Zlin1–1Sigma Olomouc
Chance Liga
17.10.26Pardubice3–0Zlin
Chance Liga
9.10.26Zlin0–1Slavia Praha
Chance Liga
20.9.26FK Jablonec1–1Zlin
Chance Liga
16.9.26Havířov0–4Zlin
Cup
13.9.26Zlin1–2Hradec Králové
Chance Liga
6.9.26Zlin1–3Teplice
Chance Liga
29.8.26Zbrojovka Brno3–2Zlin
Chance Liga
25.8.26Uničov0–2Zlin
Cup
22.8.26Zlin0–1Slovan Liberec
Chance Liga
15.8.26Plzen3–2Zlin
Chance Liga
8.8.26Zlin0–2Bohemians 1905
Chance Liga
31.7.26Sparta Praha3–1Zlin
Chance Liga
25.7.26Zlin0–1Baník Ostrava
Chance Liga
4.2.26Zlin1–5Zlaté Moravce
Tipsport Liga
14.1.26Skalica3–1Zlin
Tipsport Liga
12.1.26Prostějov0–2Zlin
Tipsport Liga

Oppdatert: 25. oktober 2026

Zlin: tabellplassering – Chance Liga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
14Artis112-3-611:209UVUTT
15Slovácko111-4-610:187TVUTU
16Zlin120-2-109:242UTTUT

Zlin: sesongstatistikk (Chance Liga)

Scorede mål per kamp0,8
Innslupne mål per kamp2,0
Hjemme: scoret / sluppet inn0,4 / 1,6
Borte: scoret / sluppet inn1,2 / 2,6
Kamper uten baklengsmål0
Kamper uten scoring5

Kort

Gule kort27
Gule kort per kamp2,3
Røde kort2

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (7×) · 4-4-1-1 (2×) · 5-4-1 (1×)

Zlin: spillerstatistikk (Chance Liga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
J. StefanF31130100007,25
T. FojtuM2250000006,85
C. NombilM108140021106,74
F. AppiahM1166711101106,72
A. GažiM4950011006,68
D. MachalíkM64841021206,67
S. PetrutaM83681042106,67
J. KolářF53640011006,66
M. KratochvílM21800071006,62
K. PenkevicsM1100000006,60
F. DornakM1250000006,60
T. HellebrandM72540020116,57
M. CupákM102961064006,56
J. ČernínF119842182416,55
Prince Mbatshi MukubaF52850021106,51
S. KanuA82030151006,50
M. FukalaF107291083206,49
M. PišojaF119000373306,45
T. PoznarA114320051206,42
M. KopečnýF119440020306,35
D. ŠmigaA1060420137105,96
O. KukučkaF86540021005,67
A. KřapkaF65240020105,35
L. BartošákM51840030204,60
D. GrygeraF41720021004,24
T. UlbrichM53840060104,04
J. DidibaM2180000003,18
M. ToureA10000000–

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Zlin: stall

Keepere

17S. DostálNasjonalitetTsjekkiaAlder34 årHøyde186 cmVekt82 kg
34M. KnoblochNasjonalitetTsjekkiaAlder33 årHøyde192 cmVekt92 kg
64Stepan BachurekNasjonalitetTsjekkiaAlder23 år

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Zlin: overganger

Inn

  • M. KratochvílSpartak Trnava · fri spiller30.9.26
  • S. PetrutaBaník Ostrava · lån8.9.26
  • O. KukučkaSparta Praha · lån6.7.26
  • Prince Mbatshi MukubaLyon · fri spiller30.6.26
  • Z. KatalinićNK Slaven Belupo · overgang30.6.26
  • F. AppiahPetržalka · overgang30.6.26
  • D. ŠmigaSlavia Praha · overgang30.6.26
  • A. GažiSkalica · fri spiller30.6.26

Ut

  • S. PetrutaBaník Ostrava · overgang7.9.26
  • M. SvachHanácká · overgang28.7.26
  • M. SloukTáborsko · overgang13.7.26
  • J. KalabiškaHodonín · fri spiller5.7.26
  • L. BraneckýOpava · lån2.7.26
  • Radek OvesnýHanácká · overgang1.7.26
  • E. H. NdiayeArtis · overgang30.6.26
  • M. KoubekRužomberok · overgang25.6.26

Zlin: nøkkelfakta

LandTsjekkia
Stiftet1919
StadionStadion Letná
Kapasitet6 375
Underlagnaturgress
TurneringChance Liga
Tabellplassering16. · 2 poeng

Zlin: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Zlin på?

Zlin spiller hjemmekampene sine på Stadion Letná (Zlín), som har plass til 6 375 tilskuere.

Hvor ligger Zlin på tabellen?

Zlin ligger på 16. plass i Chance Liga med 2 poeng etter 12 kamper (0 seirer, 2 uavgjorte, 10 tap).

Når spiller Zlin neste kamp?

Neste kamp: Artis – Zlin, lør. 31.10. · 15:00 (Chance Liga).

Hvordan endte den siste seriekampen til Zlin?

Siste seriekamp: Zlin 1–1 Sigma Olomouc (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Zlin?

Klubbens toppscorer i turneringen er J. Černín med 2 mål.

Zlin: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Zlin (Tsjekkia) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (Chance Liga, Tipsport Liga, Cup): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i Chance Liga finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.