Fotball
Hjem › Lag › FK Jablonec
FK Jablonec

FK Jablonec: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Tsjekkia · stiftet 1945 · Stadion Střelnice

FK Jablonec: turneringer i 2026/27

Chance Liga8. plass, 17 poengNeste: Hradec Králové · søn. 25.10. · 13:00
Conference Leagueligafasen, Runde 3Neste: Riga · tor. 5.11. · 21:00
CupåttedelsfinaleNeste: Artis · ons. 11.11. · 18:00

FK Jablonec: kommende kamper

søn. 25.10. · 13:00Hradec Králové–FK Jablonec
Chance Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 31.10. · 15:00FK Jablonec–Slavia PrahaChance Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
tor. 5.11. · 21:00Riga–FK Jablonec
Conference League
søn. 8.11. · 15:00FK Jablonec–Mlada Boleslav
Chance Liga
ons. 11.11. · 18:00Artis–FK Jablonec
Cup

FK Jablonec: siste resultater

Form i serienTVUTV
22.10.26FK Jablonec0–0Brighton
Conference League
18.10.26FK Jablonec2–3Plzen
Chance Liga
15.10.26SC Freiburg3–2FK Jablonec
Conference League
10.10.26Zbrojovka Brno0–1FK Jablonec
Chance Liga
2.10.26Dukla Praha0–1FK Jablonec
Cup
20.9.26FK Jablonec1–1Zlin
Chance Liga
12.9.26Sparta Praha2–0FK Jablonec
Chance Liga
9.9.26FK Jablonec3–0Baník Ostrava
Chance Liga

FK Jablonec: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 13:00Hradec Králové–FK Jablonec
Chance Liga
lør. 31.10. · 15:00FK Jablonec–Slavia Praha
Chance Liga
tor. 5.11. · 21:00Riga–FK Jablonec
Conference League
søn. 8.11. · 15:00FK Jablonec–Mlada Boleslav
Chance Liga
ons. 11.11. · 18:00Artis–FK Jablonec
Cup
lør. 21.11. · 15:00Artis–FK Jablonec
Chance Liga
tor. 26.11. · 18:45FK Jablonec–FC Lugano
Conference League
søn. 29.11. · 15:00FK Jablonec–Pardubice
Chance Liga
lør. 5.12. · 15:00Slovácko–FK Jablonec
Chance Liga
tor. 10.12. · 18:45Trabzonspor–FK Jablonec
Conference League
søn. 13.12. · 15:00FK Jablonec–Bohemians 1905
Chance Liga
tor. 17.12. · 21:00FK Jablonec–FC Iberia 1999
Conference League
lør. 30.1. · 15:00Baník Ostrava–FK Jablonec
Chance Liga
lør. 6.2. · 15:00FK Jablonec–Teplice
Chance Liga
lør. 13.2. · 15:00Slovan Liberec–FK Jablonec
Chance Liga
lør. 20.2. · 15:00FK Jablonec–Sparta Praha
Chance Liga
lør. 27.2. · 15:00Zlin–FK Jablonec
Chance Liga
lør. 6.3. · 15:00FK Jablonec–Zbrojovka Brno
Chance Liga
lør. 13.3. · 15:00Plzen–FK Jablonec
Chance Liga
lør. 20.3. · 15:00FK Jablonec–Hradec Králové
Chance Liga
lør. 3.4. · 15:00Slavia Praha–FK Jablonec
Chance Liga
lør. 10.4. · 15:00Mlada Boleslav–FK Jablonec
Chance Liga
lør. 17.4. · 15:00FK Jablonec–Artis
Chance Liga
lør. 24.4. · 15:00Sigma Olomouc–FK Jablonec
Chance Liga
Spilte kamper denne sesongen
22.10.26FK Jablonec0–0Brighton
Conference League
18.10.26FK Jablonec2–3Plzen
Chance Liga
15.10.26SC Freiburg3–2FK Jablonec
Conference League
10.10.26Zbrojovka Brno0–1FK Jablonec
Chance Liga
2.10.26Dukla Praha0–1FK Jablonec
Cup
20.9.26FK Jablonec1–1Zlin
Chance Liga
12.9.26Sparta Praha2–0FK Jablonec
Chance Liga
9.9.26FK Jablonec3–0Baník Ostrava
Chance Liga
6.9.26FK Jablonec1–2Slovan Liberec
Chance Liga
2.9.26Bohemians 19051–1FK Jablonec
Chance Liga
30.8.26Teplice2–0FK Jablonec
Chance Liga
27.8.26FK Jablonec1–0Rangers
Conference League
20.8.26Rangers1–0FK Jablonec
Conference League
13.8.26Rīgas FS1–2FK Jablonec
Conference League
9.8.26FK Jablonec1–0Slovácko
Chance Liga
6.8.26FK Jablonec2–0Rīgas FS
Conference League
2.8.26Pardubice0–2FK Jablonec
Chance Liga
30.7.26FK Jablonec2–0NK Varazdin
Conference League
26.7.26FK Jablonec2–1Sigma Olomouc
Chance Liga
23.7.26NK Varazdin3–2FK Jablonec
Conference League

Oppdatert: 25. oktober 2026

FK Jablonec: tabellplassering – Chance Liga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
6Sparta Praha116-1-420:1219UVVVT
7Teplice125-3-418:1718UTUVT
8FK Jablonec115-2-414:1217TVUTV
9Plzen114-4-323:1916VVTTU
10Bohemians 1905114-4-313:1316UVVTV

FK Jablonec: sesongstatistikk (Chance Liga)

Scorede mål per kamp1,3
Innslupne mål per kamp1,1
Hjemme: scoret / sluppet inn1,7 / 1,2
Borte: scoret / sluppet inn0,8 / 1,0
Kamper uten baklengsmål4
Kamper uten scoring2

Kort

Gule kort14
Gule kort per kamp1,3
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (4×) · 3-4-2-1 (4×) · 3-4-1-2 (2×)

FK Jablonec: spillerstatistikk (Chance Liga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
J. SuchanM63551274007,35
N. TekijaškiF87200062107,25
R. SedláčekM118720321007,13
S. NebylaM97050152007,06
S. AlioumA843411147307,04
D. PavlovićF119841084107,02
M. CedidlaF1082130155107,00
V. TchanturishviliM1190000115006,87
A. RůsekA84312074006,83
G. KuolM31831063006,81
F. ZorvanM93380110006,77
J. ChramostaA72761163006,69
D. HollýM629001102106,59
E. SobolF42340010106,57
H. AhlM51760075006,52
L. JawoA1052200132206,49
F. VechetaA5700022006,46
N. OkekeM93470020206,37
F. NovákF74531021106,20
M. PolidarM52851141015,68
J. SlámaF63890030105,66
D. SoučekF51130000004,88
Roman HorákM190000003,30

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

FK Jablonec: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

FK Jablonec: overganger

Inn

  • D. HollýSparta Praha · lån31.8.26
  • G. KuolSparta Praha · lån27.8.26
  • S. AlioumIFK Goteborg · overgang13.8.26
  • A. RůsekSigma Olomouc · overgang17.7.26
  • F. VechetaPardubice · lån15.7.26
  • M. Kukučka1. FC Nürnberg · lån9.7.26
  • K. MillaSparta Praha · lån1.7.26
  • S. ObinayaFC Kharkiv · overgang30.6.26

Ut

  • M. MalenšekBravo · lån3.9.26
  • S. ObinayaBohemians 1905 · lån20.8.26
  • S. LavrinčíkRužomberok · lån3.8.26
  • Albert KotlinKladno · lån22.7.26
  • A. AléguéArtis · overgang21.7.26
  • R. PantalonCFR 1907 Cluj · fri spiller1.7.26
  • D. PuškáčSlovácko · overgang30.6.26
  • D. ŠtěpánekSlovácko · overgang30.6.26

FK Jablonec: nøkkelfakta

LandTsjekkia
Stiftet1945
StadionStadion Střelnice
Kapasitet6 280
Underlagnaturgress
TurneringChance Liga
Tabellplassering8. · 17 poeng

FK Jablonec: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller FK Jablonec på?

FK Jablonec spiller hjemmekampene sine på Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou), som har plass til 6 280 tilskuere.

Hvor ligger FK Jablonec på tabellen?

FK Jablonec ligger på 8. plass i Chance Liga med 17 poeng etter 11 kamper (5 seirer, 2 uavgjorte, 4 tap).

Når spiller FK Jablonec neste kamp?

Neste kamp: Hradec Králové – FK Jablonec, søn. 25.10. · 13:00 (Chance Liga).

Hvordan endte den siste seriekampen til FK Jablonec?

Siste seriekamp: FK Jablonec 2–3 Plzen (18.10.26).

Hvem er toppscorer for FK Jablonec?

Klubbens toppscorer i turneringen er M. Cedidla med 3 mål.

FK Jablonec: terminliste, tabell og tips

FK Jablonec (Tsjekkia) spiller i disse turneringene denne sesongen: Chance Liga, Conference League, Cup. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Chance Liga finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.