Fotball
Hjem › Lag › Pardubice
Pardubice

Pardubice: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Tsjekkia · CFIG Arena

Pardubice: turneringer i 2026/27

Chance Liga12. plass, 11 poengNeste: Plzen · søn. 25.10. · 18:00
CupåttedelsfinaleNeste: Slovácko · ons. 28.10. · 16:30

Pardubice: kommende kamper

søn. 25.10. · 18:00Plzen–PardubiceChance Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
ons. 28.10. · 16:30Slovácko–Pardubice
Cup · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 31.10. · 15:00Pardubice–Slovan LiberecChance Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 8.11. · 13:00Teplice–Pardubice
Chance Liga
søn. 22.11. · 13:00Pardubice–Zbrojovka Brno
Chance Liga

Pardubice: siste resultater

Form i serienVTVVU
17.10.26Pardubice3–0Zlin
Chance Liga
11.10.26Sparta Praha2–0Pardubice
Chance Liga
19.9.26Pardubice2–1Bohemians 1905
Chance Liga
16.9.26Kozlovice0–6Pardubice
Cup
13.9.26Baník Ostrava1–2Pardubice
Chance Liga
5.9.26Slovácko0–0Pardubice
Chance Liga
29.8.26Pardubice1–2Artis
Chance Liga
26.8.26Písek0–2Pardubice
Cup

Pardubice: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

søn. 25.10. · 18:00Plzen–Pardubice
Chance Liga
ons. 28.10. · 16:30Slovácko–Pardubice
Cup
lør. 31.10. · 15:00Pardubice–Slovan Liberec
Chance Liga
søn. 8.11. · 13:00Teplice–Pardubice
Chance Liga
søn. 22.11. · 13:00Pardubice–Zbrojovka Brno
Chance Liga
søn. 29.11. · 15:00FK Jablonec–Pardubice
Chance Liga
fre. 4.12. · 18:00Pardubice–Slavia Praha
Chance Liga
lør. 12.12. · 15:00Mlada Boleslav–Pardubice
Chance Liga
lør. 30.1. · 15:00Pardubice–Sigma Olomouc
Chance Liga
lør. 6.2. · 15:00Artis–Pardubice
Chance Liga
lør. 13.2. · 15:00Pardubice–Slovácko
Chance Liga
lør. 20.2. · 15:00Pardubice–Baník Ostrava
Chance Liga
lør. 27.2. · 15:00Bohemians 1905–Pardubice
Chance Liga
lør. 6.3. · 15:00Pardubice–Sparta Praha
Chance Liga
lør. 13.3. · 15:00Zlin–Pardubice
Chance Liga
lør. 20.3. · 15:00Pardubice–Plzen
Chance Liga
lør. 3.4. · 15:00Slovan Liberec–Pardubice
Chance Liga
lør. 10.4. · 15:00Pardubice–Teplice
Chance Liga
lør. 17.4. · 15:00Zbrojovka Brno–Pardubice
Chance Liga
lør. 24.4. · 15:00Pardubice–Hradec Králové
Chance Liga
Spilte kamper denne sesongen
17.10.26Pardubice3–0Zlin
Chance Liga
11.10.26Sparta Praha2–0Pardubice
Chance Liga
19.9.26Pardubice2–1Bohemians 1905
Chance Liga
16.9.26Kozlovice0–6Pardubice
Cup
13.9.26Baník Ostrava1–2Pardubice
Chance Liga
5.9.26Slovácko0–0Pardubice
Chance Liga
29.8.26Pardubice1–2Artis
Chance Liga
26.8.26Písek0–2Pardubice
Cup
23.8.26Sigma Olomouc3–1Pardubice
Chance Liga
15.8.26Pardubice1–1Mlada Boleslav
Chance Liga
9.8.26Slavia Praha2–1Pardubice
Chance Liga
2.8.26Pardubice0–2FK Jablonec
Chance Liga
26.7.26Hradec Králové2–1Pardubice
Chance Liga

Oppdatert: 25. oktober 2026

Pardubice: tabellplassering – Chance Liga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
10Bohemians 1905114-4-313:1316UVVTV
11Hradec Králové114-3-410:1315UTTVU
12Pardubice113-2-612:1611VTVVU
13Baník Ostrava113-2-67:1811UTUTT
14Artis112-3-611:209UVUTT

Pardubice: sesongstatistikk (Chance Liga)

Scorede mål per kamp1,1
Innslupne mål per kamp1,5
Hjemme: scoret / sluppet inn1,4 / 1,2
Borte: scoret / sluppet inn0,8 / 1,7
Kamper uten baklengsmål2
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort24
Gule kort per kamp2,2
Røde kort2

Mest brukte formasjoner

3-4-2-1 (4×) · 3-4-1-2 (3×) · 3-4-3 (2×)

Pardubice: spillerstatistikk (Chance Liga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
D. KrčíkF32701031007,67
T. SolilM21141011007,45
R. MahutaF83021322007,15
D. HalinskýF54500000107,11
V. DrchalA1058122126107,03
V. PatrákA42221033106,93
M. HlavatýM119030173206,89
T. JelínekM960310127206,88
S. ŠimekM84370051106,74
G. BotosM72610172106,69
E. GodwinM119450082306,69
M. ReilF2270000006,68
S. ĎatkoA104091084106,58
M. TraoreF63720030306,54
M. IchaF85531033006,49
A. TankoA965210135006,43
J. ZimaM2190000006,40
T. BoledovičM107622174006,33
Kahuan ViniciusA92440051306,31
S. BammensF43200000006,30
D. SimonM1670000106,30
J. NoslinF75940091106,00
D. SmékalA943200115105,79
J. TrédlF84180120115,53
R. SaarmaM180000003,35

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Pardubice: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Pardubice: overganger

Inn

  • D. HalinskýSlavia Praha · lån3.9.26
  • D. KrčíkPlzen · overgang3.9.26
  • Muhammed SusoSJK · retur fra lån24.8.26
  • V. NeumanKarviná · lån5.8.26
  • Kahuan ViniciusKarviná · lån4.8.26
  • T. JelínekSlavia Praha · lån22.7.26
  • M. IchaSlovan Liberec · overgang30.6.26
  • M. TraoreDukla Praha · overgang30.6.26

Ut

  • Š. MachůČáslav · lån7.9.26
  • B. SlyubykLNZ Cherkasy · lån3.9.26
  • Adam SimonHNK Rijeka · fri spiller31.8.26
  • Muhammed SusoInter Turku · lån25.8.26
  • J. HamzaKarviná · lån5.8.26
  • Štěpán MíšekKarviná · lån5.8.26
  • J. TeclTatran Prešov · lån24.7.26
  • A. LeipoldVerl · lån22.7.26

Pardubice: nøkkelfakta

LandTsjekkia
StadionCFIG Arena
Kapasitet4 625
Underlagnaturgress
TurneringChance Liga
Tabellplassering12. · 11 poeng

Pardubice: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Pardubice på?

Pardubice spiller hjemmekampene sine på CFIG Arena (Pardubice), som har plass til 4 625 tilskuere.

Hvor ligger Pardubice på tabellen?

Pardubice ligger på 12. plass i Chance Liga med 11 poeng etter 11 kamper (3 seirer, 2 uavgjorte, 6 tap).

Når spiller Pardubice neste kamp?

Neste kamp: Plzen – Pardubice, søn. 25.10. · 18:00 (Chance Liga).

Hvordan endte den siste seriekampen til Pardubice?

Siste seriekamp: Pardubice 3–0 Zlin (17.10.26).

Hvem er toppscorer for Pardubice?

Klubbens toppscorer i turneringen er V. Drchal med 2 mål.

Pardubice: terminliste, tabell og tips

Pardubice (Tsjekkia) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Chance Liga, Cup), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Chance Liga finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.