Fotball
Hjem › Lag › Bohemians 1905
Bohemians 1905

Bohemians 1905: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Tsjekkia · stiftet 1905 · Stadion Ďolíček

Bohemians 1905: turneringer i 2026/27

Chance Liga10. plass, 16 poengNeste: Sparta Praha · søn. 1.11. · 18:00
CupåttedelsfinaleNeste: Mlada Boleslav · ons. 28.10. · 14:30

Bohemians 1905: kommende kamper

ons. 28.10. · 14:30Mlada Boleslav–Bohemians 1905
Cup · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 1.11. · 18:00Bohemians 1905–Sparta Praha
Chance Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 15:00Slovan Liberec–Bohemians 1905
Chance Liga
lør. 21.11. · 18:00Bohemians 1905–Plzen
Chance Liga
lør. 28.11. · 18:00Hradec Králové–Bohemians 1905
Chance Liga · Innbyrdes oppgjør (H2H)

Bohemians 1905: siste resultater

Form i serienUVVTV
24.10.26Zbrojovka Brno2–2Bohemians 1905
Chance Liga
14.10.26Bohemians 19051–0Mlada Boleslav
Chance Liga
10.10.26Bohemians 19051–0Baník Ostrava
Chance Liga
30.9.26Vsetín0–5Bohemians 1905
Cup
19.9.26Pardubice2–1Bohemians 1905
Chance Liga
12.9.26Bohemians 19052–0Slovácko
Chance Liga
5.9.26Sigma Olomouc3–0Bohemians 1905
Chance Liga
2.9.26Bohemians 19051–1FK Jablonec
Chance Liga

Bohemians 1905: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 17.10. · 15:00Artis–Bohemians 1905
Chance Liga
ons. 28.10. · 14:30Mlada Boleslav–Bohemians 1905
Cup
søn. 1.11. · 18:00Bohemians 1905–Sparta Praha
Chance Liga
lør. 7.11. · 15:00Slovan Liberec–Bohemians 1905
Chance Liga
lør. 21.11. · 18:00Bohemians 1905–Plzen
Chance Liga
lør. 28.11. · 18:00Hradec Králové–Bohemians 1905
Chance Liga
søn. 6.12. · 13:00Bohemians 1905–Zlin
Chance Liga
søn. 13.12. · 15:00FK Jablonec–Bohemians 1905
Chance Liga
lør. 30.1. · 15:00Bohemians 1905–Slavia Praha
Chance Liga
lør. 6.2. · 15:00Mlada Boleslav–Bohemians 1905
Chance Liga
lør. 13.2. · 15:00Bohemians 1905–Sigma Olomouc
Chance Liga
lør. 20.2. · 15:00Slovácko–Bohemians 1905
Chance Liga
lør. 27.2. · 15:00Bohemians 1905–Pardubice
Chance Liga
lør. 6.3. · 15:00Baník Ostrava–Bohemians 1905
Chance Liga
lør. 13.3. · 15:00Bohemians 1905–Artis
Chance Liga
lør. 20.3. · 15:00Bohemians 1905–Zbrojovka Brno
Chance Liga
lør. 3.4. · 15:00Sparta Praha–Bohemians 1905
Chance Liga
lør. 10.4. · 15:00Bohemians 1905–Slovan Liberec
Chance Liga
lør. 17.4. · 15:00Plzen–Bohemians 1905
Chance Liga
lør. 24.4. · 15:00Bohemians 1905–Teplice
Chance Liga
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Zbrojovka Brno2–2Bohemians 1905
Chance Liga
14.10.26Bohemians 19051–0Mlada Boleslav
Chance Liga
10.10.26Bohemians 19051–0Baník Ostrava
Chance Liga
30.9.26Vsetín0–5Bohemians 1905
Cup
19.9.26Pardubice2–1Bohemians 1905
Chance Liga
12.9.26Bohemians 19052–0Slovácko
Chance Liga
5.9.26Sigma Olomouc3–0Bohemians 1905
Chance Liga
2.9.26Bohemians 19051–1FK Jablonec
Chance Liga
25.8.26Sokol Zápy2–3Bohemians 1905
Cup
22.8.26Slavia Praha2–2Bohemians 1905
Chance Liga
8.8.26Zlin0–2Bohemians 1905
Chance Liga
2.8.26Bohemians 19050–0Hradec Králové
Chance Liga
25.7.26Teplice3–1Bohemians 1905
Chance Liga

Oppdatert: 25. oktober 2026

Bohemians 1905: tabellplassering – Chance Liga

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
8FK Jablonec115-2-414:1217TVUTV
9Plzen114-4-323:1916VVTTU
10Bohemians 1905114-4-313:1316UVVTV
11Hradec Králové114-3-410:1315UTTVU
12Pardubice113-2-612:1611VTVVU

Bohemians 1905: sesongstatistikk (Chance Liga)

Scorede mål per kamp1,2
Innslupne mål per kamp1,2
Hjemme: scoret / sluppet inn1,0 / 0,2
Borte: scoret / sluppet inn1,3 / 2,0
Kamper uten baklengsmål5
Kamper uten scoring2

Kort

Gule kort20
Gule kort per kamp1,8
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

3-4-1-2 (6×) · 5-3-2 (2×) · 4-3-3 (1×)

Bohemians 1905: spillerstatistikk (Chance Liga)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
A. ČermákM108055165107,49
R. KvětA1083831119107,31
Matej KadlecF87100042007,07
M. HavelF119440210107,00
D. LischkaF1090400102306,98
D. JavorčekM97250041206,84
V. SmržM1177202124306,80
Simon CernyM11891062006,79
V. PilařA1037001110006,78
P. MirvaldF96631042106,75
L. AlmásiA1192030218206,73
L. KrobotA92630050106,69
D. ValaF4410010006,58
J. MatoušekA952500112006,47
S. ObinayaM190000106,29
P. KareemF53380011105,67
B. SakalaM32730020005,05
D. HeidenreichF82700111004,90
J. KovaříkF31210000004,77
V. ZemanA5700010004,64
M. BandaF2210010003,23
J. VondraF1270000003,10

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Bohemians 1905: stall

Keepere

12M. ReichlNasjonalitetTsjekkiaAlder33 årHøyde189 cmVekt83 kg
23T. FrühwaldNasjonalitetSlovakiaAlder23 årHøyde193 cmVekt88 kg
71J. ŠimanNasjonalitetTsjekkiaAlder30 årHøyde197 cm

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Bohemians 1905: overganger

Inn

  • Mohamed YasserSigma Olomouc · overgang31.8.26
  • S. ObinayaFK Jablonec · lån20.8.26
  • R. KvětDender · overgang29.7.26
  • D. JavorčekSlavia Praha · lån22.7.26
  • D. HeidenreichHradec Králové · fri spiller12.7.26
  • V. PilařHradec Králové · fri spiller9.7.26
  • L. KrobotPardubice · overgang30.6.26
  • L. AlmásiBaník Ostrava · overgang30.6.26

Ut

  • O. KovalVlašim · overgang23.7.26
  • M. RistovskiBhayangkara FC · fri spiller22.7.26
  • J. KerbachKerbach Jakub · fri spiller22.7.26
  • J. KerbachTáborsko · lån22.7.26
  • Abdulla Yusuf HelalAl Salmiyah · fri spiller17.7.26
  • V. DrchalPardubice · overgang30.6.26
  • R. HrubýViktoria Žižkov · fri spiller30.6.26
  • L. HůlkaSlovan Liberec · fri spiller30.6.26

Bohemians 1905: nøkkelfakta

LandTsjekkia
Stiftet1905
StadionStadion Ďolíček
Kapasitet7 500
Underlagnaturgress
TurneringChance Liga
Tabellplassering10. · 16 poeng

Bohemians 1905: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Bohemians 1905 på?

Bohemians 1905 spiller hjemmekampene sine på Stadion Ďolíček (Praha), som har plass til 7 500 tilskuere.

Hvor ligger Bohemians 1905 på tabellen?

Bohemians 1905 ligger på 10. plass i Chance Liga med 16 poeng etter 11 kamper (4 seirer, 4 uavgjorte, 3 tap).

Når spiller Bohemians 1905 neste kamp?

Neste kamp: Mlada Boleslav – Bohemians 1905, ons. 28.10. · 14:30 (Cup).

Hvordan endte den siste seriekampen til Bohemians 1905?

Siste seriekamp: Zbrojovka Brno 2–2 Bohemians 1905 (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Bohemians 1905?

Klubbens toppscorer i turneringen er A. Čermák med 5 mål.

Bohemians 1905: terminliste, tabell og tips

Bohemians 1905 (Tsjekkia) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Chance Liga, Cup), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Chance Liga finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.