Fotball
Hjem › Lag › ST Mirren
ST Mirren

ST Mirren: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Skottland · stiftet 1877 · The SMISA Stadium

ST Mirren: turneringer i 2026/27

ST Mirren: kommende kamper

ons. 28.10. · 20:45ST MirrenTipsHibernianScottish Premiership · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 31.10. · 16:00MotherwellTipsST MirrenScottish Premiership · Innbyrdes oppgjør (H2H)lør. 7.11. · 21:00ST MirrenTipsRangersScottish Premiership · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 21.11. · 16:00Celtic–ST Mirren
Scottish Premiership · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 28.11. · 16:00ST Mirren–Kilmarnock
Scottish Premiership · Innbyrdes oppgjør (H2H)

ST Mirren: siste resultater

Form i serienVTTTT
24.10.26ST Mirren2–1DundeeScottish Premiership
17.10.26Aberdeen3–1ST Mirren
Scottish Premiership
10.10.26Heart Of Midlothian5–0ST Mirren
Scottish Premiership
19.9.26ST Mirren0–3Dundee Utd
Scottish Premiership
9.9.26Rangers1–0ST Mirren
Scottish Premiership
5.9.26ST Mirren1–2Celtic
Scottish Premiership
2.9.26Kilmarnock0–1ST Mirren
Scottish Premiership
30.8.26ST Mirren3–3Motherwell
Scottish Premiership

ST Mirren: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

ons. 28.10. · 20:45ST MirrenTipsHibernian
Scottish Premiership
lør. 31.10. · 16:00MotherwellTipsST Mirren
Scottish Premiership
lør. 7.11. · 21:00ST MirrenTipsRangers
Scottish Premiership
lør. 21.11. · 16:00Celtic–ST Mirren
Scottish Premiership
lør. 28.11. · 16:00ST Mirren–Kilmarnock
Scottish Premiership
ons. 2.12. · 20:45ST Johnstone–ST Mirren
Scottish Premiership
lør. 5.12. · 18:30ST Mirren–Heart Of Midlothian
Scottish Premiership
lør. 12.12. · 16:00Dundee Utd–ST Mirren
Scottish Premiership
lør. 19.12. · 16:00ST Mirren–Falkirk
Scottish Premiership
lør. 26.12. · 16:00Dundee–ST Mirren
Scottish Premiership
ons. 30.12. · 20:45Hibernian–ST Mirren
Scottish Premiership
søn. 3.1. · 15:30ST Mirren–Aberdeen
Scottish Premiership
lør. 9.1. · 16:00Kilmarnock–ST Mirren
Scottish Premiership
søn. 24.1. · 16:00ST Mirren–Celtic
Scottish Premiership
lør. 30.1. · 16:00Heart Of Midlothian–ST Mirren
Scottish Premiership
ons. 3.2. · 20:45ST Mirren–ST Johnstone
Scottish Premiership
lør. 13.2. · 16:00ST Mirren–Motherwell
Scottish Premiership
lør. 20.2. · 16:00Rangers–ST Mirren
Scottish Premiership
lør. 27.2. · 16:00ST Mirren–Hibernian
Scottish Premiership
lør. 13.3. · 16:00Aberdeen–ST Mirren
Scottish Premiership
lør. 20.3. · 16:00ST Mirren–Dundee Utd
Scottish Premiership
lør. 3.4. · 16:00ST Mirren–Dundee
Scottish Premiership
lør. 10.4. · 16:00Falkirk–ST Mirren
Scottish Premiership
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26ST Mirren2–1Dundee
Scottish Premiership
17.10.26Aberdeen3–1ST Mirren
Scottish Premiership
10.10.26Heart Of Midlothian5–0ST Mirren
Scottish Premiership
19.9.26ST Mirren0–3Dundee Utd
Scottish Premiership
9.9.26Rangers1–0ST Mirren
Scottish Premiership
5.9.26ST Mirren1–2Celtic
Scottish Premiership
2.9.26Kilmarnock0–1ST Mirren
Scottish Premiership
30.8.26ST Mirren3–3Motherwell
Scottish Premiership
16.8.26Rangers5–1ST Mirren
Ligacupen
8.8.26ST Mirren1–0ST Johnstone
Scottish Premiership
1.8.26Falkirk0–2ST Mirren
Scottish Premiership
26.7.26ST Mirren0–1Dunfermline
Ligacupen
21.7.26ST Mirren4–3East Kilbride
Ligacupen
18.7.26Cove Rangers0–4ST Mirren
Ligacupen
11.7.26Dumbarton0–4ST Mirren
Ligacupen

Oppdatert: 26. oktober 2026

ST Mirren: tabellplassering – Scottish Premiership

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
4Dundee Utd104-3-314:1415VUVVU
5Dundee104-2-414:1214TUVVT
6ST Mirren104-1-511:1813VTTTT
7Falkirk103-3-412:1212VVTUV
8ST Johnstone103-3-411:1512TUVUT

ST Mirren: sesongstatistikk (Scottish Premiership)

Scorede mål per kamp1,1
Innslupne mål per kamp1,8
Hjemme: scoret / sluppet inn1,4 / 1,8
Borte: scoret / sluppet inn0,8 / 1,8
Kamper uten baklengsmål3
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort26
Gule kort per kamp2,6
Røde kort0

Mest brukte formasjoner

4-2-3-1 (7×) · 5-4-1 (1×) · 4-4-2 (1×)

ST Mirren: spillerstatistikk (Scottish Premiership)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
K. PhillipsM651632106207,30
M. FraserF53290000107,04
A. GogićF109000110206,97
R. IdowuM2260121006,95
J. FarquharA1130000006,90
R. CarrM108340060506,85
Henry FieldsonF87200121106,80
L. ThomasM103390042206,78
Eseosa SuleA1044921128206,74
C. RamsayF86551084206,74
P. NsioM86971061206,71
Ismeal KabiaM86300053106,65
C. MochrieM94840030106,57
N. AgrafiotisA42671162106,53
J. YoungA102520073206,49
D. JohnF98091072006,41
F. TaylorM73681094006,21
SamuM52821243105,90
J. RichardsonF52530000105,55
L. DonnellyM3980000005,03
Louis JacksonF1900000003,45
M. De BarrosF11000000–

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

ST Mirren: stall

Keepere

1J. ChapmanNasjonalitetAustraliaAlder25 årHøyde185 cm
27P. UrminskýNasjonalitetSlovakiaAlder26 årHøyde195 cmVekt85 kg
31R. MullenNasjonalitetSkottlandAlder24 årHøyde188 cmVekt80 kg
35Grant TamoseviciusAlder17 år

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

ST Mirren: overganger

Inn

  • J. FarquharAlloa Athletic · retur fra lån2.9.26
  • Louis JacksonManchester United · overgang29.8.26
  • N. AgrafiotisSV Wehen · overgang29.8.26
  • C. RamsayLiverpool · lån24.8.26
  • Ismeal KabiaArsenal · lån14.8.26
  • L. ThomasBristol Rovers · fri spiller31.7.26
  • P. NsioRangers · lån29.7.26
  • T. SobowaleShamrock Rovers · retur fra lån28.7.26

Ut

  • R. DuffRenfrew · lån15.9.26
  • J. CalvinCalvin Jalmaro · fri spiller1.9.26
  • J. CalvinMount Pleasant Academy · fri spiller1.9.26
  • Theo McCormickKelty Hearts · lån27.8.26
  • R. IdowuFC Botosani · overgang20.8.26
  • T. FalconerKelty Hearts · lån7.8.26
  • J. FarquharAlloa Athletic · lån6.8.26
  • S. ThompsonCaledonian Braves · fri spiller5.8.26

ST Mirren: nøkkelfakta

LandSkottland
Stiftet1877
StadionThe SMISA Stadium
Kapasitet8 016
Underlagnaturgress
Tabellplassering6. · 13 poeng

ST Mirren: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller ST Mirren på?

ST Mirren spiller hjemmekampene sine på The SMISA Stadium (Paisley), som har plass til 8 016 tilskuere.

Hvor ligger ST Mirren på tabellen?

ST Mirren ligger på 6. plass i Scottish Premiership med 13 poeng etter 10 kamper (4 seirer, 1 uavgjort, 5 tap).

Når spiller ST Mirren neste kamp?

Neste kamp: ST Mirren – Hibernian, ons. 28.10. · 20:45 (Scottish Premiership).

Hvordan endte den siste seriekampen til ST Mirren?

Siste seriekamp: ST Mirren 2–1 Dundee (24.10.26).

Hvem er toppscorer for ST Mirren?

Klubbens toppscorer i turneringen er K. Phillips med 3 mål.

ST Mirren: terminliste, tabell og tips

ST Mirren (Skottland) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Scottish Premiership, Ligacupen), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Scottish Premiership finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.