Fotball
Hjem › Lag › Sassuolo › I. Van der Brempt
I. Van der Brempt

Ignace Van der Brempt: spillerstatistikk og karriere

Sassuolo · forsvarsspiller · Belgia · 23 år

Hvem er I. Van der Brempt

I. Van der Brempt – forsvarsspiller, fra Belgia, 23 år. I sesongen 2026/27 spiller han for Sassuolo.

Sesongen 2026/27: 4 kamper, 0 mål og 0 assists.

I. Van der Brempt: statistikk for sesongen 2026/27

4Kamper
0Mål
0Assists
294Minutter
1Gule kort
0Røde kort
6,7Karakter

Klubbturneringer

TurneringKMAMinKortKar
Coppa Italia100350/07,2
Serie A3002591/06,5
Totalt4002941/06,7

I. Van der Brempt: detaljert statistikk

1Skudd
90Pasninger
1Nøkkelpasninger
83 %Pasningspresisjon
1/2Vellykkede driblinger / forsøk
15/27Vunne dueller / totalt
9Taklinger
2Frispark mot seg
4Frispark begått

Totalt for alle klubbturneringer i 2026/27.

I. Van der Brempt: ofte stilte spørsmål

Hvor mange mål har I. Van der Brempt scoret i 2026/27?

I 2026/27 har I. Van der Brempt 0 mål og 0 assists på 4 kamper.

Hvilken klubb spiller I. Van der Brempt for?

I. Van der Brempt (forsvarsspiller) spiller for Sassuolo i 2026/27. Nasjonalitet: Belgia.

Hvor gammel er I. Van der Brempt?

I. Van der Brempt er 23 år. Fødselsdato: 1. april 2002.

Om I. Van der Brempt

Siden om I. Van der Brempt (Belgia) oppsummerer sesongstatistikk, karriere, overganger og troféer. Han spiller for tiden for Sassuolo; hele stallen finner du på klubbens side.