Fotball
Hjem › Lag › GIL Vicente › Santi García
Santi García

Santi García: spillerstatistikk og karriere

GIL Vicente · midtbanespiller · Spania · 24 år

Hvem er Santi García

Spillerprofil for Santi García: midtbanespiller, Spania, 24 år, klubb GIL Vicente (sesongen 2026/27).

Sesongen 2026/27: 7 kamper, 0 mål og 0 assists.

Forrige sesong (2025/26): 33 kamper, 6 mål og 3 assists.

Siste overgang: fra Getafe til GIL Vicente (5. juli 2024).

Santi García: statistikk for sesongen 2026/27

7Kamper
0Mål
0Assists
553Minutter
1Gule kort
0Røde kort
6,8Karakter

Klubbturneringer

TurneringKMAMinKortKar
Primeira Liga7005531/06,8

Santi García: detaljert statistikk

7Skudd
2Skudd på mål
189Pasninger
11Nøkkelpasninger
89 %Pasningspresisjon
9/18Vellykkede driblinger / forsøk
31/76Vunne dueller / totalt
5Taklinger
14Frispark mot seg
10Frispark begått

Totalt for alle klubbturneringer i 2026/27.

Santi García: statistikk for sesongen 2025/26

33Kamper
6Mål
3Assists
2559Minutter
6,9Karakter

Santi García: karriere

KlubbPeriode
GIL Vicente2024–nå
Getafe2021–2023
Trival Valderas2019

Kun seniorklubber; ungdoms- og reservelag vises ikke.

Santi García: overganger

DatoOvergangVilkår
5. juli 2024Getafe → GIL VicenteFri overgang

Santi García: skader og fravær

ÅrsakFraTil
fravær20. februar 202522. februar 2025
fravær30. november 20242. desember 2024

Santi García: ofte stilte spørsmål

Hvor mange mål har Santi García scoret i 2026/27?

I 2026/27 har Santi García 0 mål og 0 assists på 7 kamper.

Hvilken klubb spiller Santi García for?

Santi García (midtbanespiller) spiller for GIL Vicente i 2026/27. Nasjonalitet: Spania.

Hvor gammel er Santi García?

Santi García er 24 år. Fødselsdato: 29. august 2001.

Hva var den siste overgangen til Santi García?

Fra Getafe til GIL Vicente, 5. juli 2024.

Om Santi García

Santi García (Spania) i korte trekk: sesongstatistikk, detaljerte tall, karriere, overganger og troféer. Flere av klubbens spillere finner du på siden til GIL Vicente.