Fotball
Hjem › Lag › Hapoel Beer Sheva › Pedro Amador
Pedro Amador

Pedro Amador: spillerstatistikk og karriere

Hapoel Beer Sheva · forsvarsspiller · Portugal · 27 år

Hvem er Pedro Amador

Pedro Amador er forsvarsspiller fra Portugal (27 år); i 2026 spiller han for Hapoel Beer Sheva.

Sesongen 2026: 23 kamper, 1 mål og 0 assists (et mål omtrent hvert 1065. minutt).

Forrige sesong (2025): 27 kamper, 1 mål og 0 assists.

Siste overgang: fra Atlanta United FC til Hapoel Beer Sheva (28. juli 2026).

Titler i turneringer totalt: 1; flest i Segunda Liga (1×).

Pedro Amador: statistikk for sesongen 2026

23Kamper
1Mål
0Assists
1065Minutter
2Gule kort
0Røde kort
6,2Karakter

Klubbturneringer

TurneringKMAMinKortKar
US Open Cup31001/0
Champions League4002100/06,3
Europa League3002621/05,8
Major League Soccer7002460/06,8
Ligat Ha'al6003470/05,8
Totalt231010652/06,2

Pedro Amador: detaljert statistikk

5Skudd
564Pasninger
17Nøkkelpasninger
84 %Pasningspresisjon
6/10Vellykkede driblinger / forsøk
52/102Vunne dueller / totalt
24Taklinger
9Frispark mot seg
10Frispark begått

Totalt for alle klubbturneringer i 2026.

Pedro Amador: statistikk for sesongen 2025

27Kamper
1Mål
0Assists
2150Minutter
6,8Karakter

Pedro Amador: karriere

KlubbPeriode
Atlanta United FC2024–nå
Moreirense2020–2023

Kun seniorklubber; ungdoms- og reservelag vises ikke.

Pedro Amador: overganger

DatoOvergangVilkår
28. juli 2026Atlanta United FC → Hapoel Beer Sheva
27. juli 2026Atlanta United FC → Hapoel Beer Sheva
18. juli 2024Moreirense → Atlanta United FCFri overgang
15. august 2020SC Braga → MoreirenseIkke oppgitt
30. januar 20181º Dezembro → SC BragaIkke oppgitt

Pedro Amador: troféer

Titler i turneringer totalt: 1.

  • Segunda Liga2022/20231×

Pedro Amador: skader og fravær

ÅrsakFraTil
fravær2. august 202523. august 2025
lyskeskade9. mai 202517. mai 2025
lårskade29. mars 202512. april 2025
fravær28. februar 20258. mars 2025
fravær25. november 20241. januar 2025

Pedro Amador: ofte stilte spørsmål

Hvor mange mål har Pedro Amador scoret i 2026?

I 2026 har Pedro Amador 1 mål og 0 assists på 23 kamper.

Hvilken klubb spiller Pedro Amador for?

Pedro Amador (forsvarsspiller) spiller for Hapoel Beer Sheva i 2026. Nasjonalitet: Portugal.

Hvor gammel er Pedro Amador?

Pedro Amador er 27 år. Fødselsdato: 18. desember 1998.

Hva var den siste overgangen til Pedro Amador?

Fra Atlanta United FC til Hapoel Beer Sheva, 28. juli 2026.

Hvilke titler har Pedro Amador vunnet?

Titler i turneringer totalt: 1; flest i Segunda Liga (1×).

Om Pedro Amador

Her er tallene for Pedro Amador (Portugal): kamper, mål, assists og kort denne sesongen, i tillegg til klubbene i karrieren, overganger og vunne troféer. Han er en del av stallen til Hapoel Beer Sheva.