Fotball
Hjem › Lag › Ham-Kam › João Barros
João Barros

João Barros: spillerstatistikk og karriere

Ham-Kam · forsvarsspiller · Portugal · 25 år

Hvem er João Barros

João Barros – forsvarsspiller, fra Portugal, 25 år. I sesongen 2026 spiller han for Ham-Kam.

Sesongen 2026: 3 kamper, 0 mål og 0 assists.

João Barros: statistikk for sesongen 2026

3Kamper
0Mål
0Assists
159Minutter
0Gule kort
0Røde kort
4,9Karakter

Klubbturneringer

TurneringKMAMinKortKar
Eliteserien3001590/04,9

João Barros: detaljert statistikk

114Pasninger
1Nøkkelpasninger
78 %Pasningspresisjon
1/1Vellykkede driblinger / forsøk
14/20Vunne dueller / totalt
6Taklinger
3Frispark mot seg
2Frispark begått

Totalt for alle klubbturneringer i 2026.

João Barros: ofte stilte spørsmål

Hvor mange mål har João Barros scoret i 2026?

I 2026 har João Barros 0 mål og 0 assists på 3 kamper.

Hvilken klubb spiller João Barros for?

João Barros (forsvarsspiller) spiller for Ham-Kam i 2026. Nasjonalitet: Portugal.

Hvor gammel er João Barros?

João Barros er 25 år. Fødselsdato: 24. juni 2001.

Om João Barros

Siden om João Barros (Portugal) oppsummerer sesongstatistikk, karriere, overganger og troféer. Han spiller for tiden for Ham-Kam; hele stallen finner du på klubbens side.