Fotball
Hjem › Lag › Celta de Vigo II
Celta de Vigo II

Celta de Vigo II: terminliste, resultater, tabell og statistikk

Spania · stiftet 1923 · Campo de Fútbol Municipal de Barreiro

Celta de Vigo II: turneringer i 2026/27

Celta de Vigo II: kommende kamper

lør. 31.10. · 18:30Celta de Vigo IITipsCordobaSegunda División · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 14:00Burgos–Celta de Vigo II
Segunda División
man. 16.11. · 20:30Albacete–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 22.11. · 17:00Celta de Vigo II–Valladolid
Segunda División
søn. 29.11. · 17:00Oviedo–Celta de Vigo II
Segunda División

Celta de Vigo II: siste resultater

Form i serienTUVTU
24.10.26Girona5–1Celta de Vigo IISegunda División19.10.26Celta de Vigo II1–1TenerifeSegunda División
10.10.26Celta de Vigo II4–1Real Sociedad II
Segunda División
4.10.26Sporting Gijon3–2Celta de Vigo II
Segunda División
26.9.26Celta de Vigo II1–1Sabadell
Segunda División
20.9.26Almeria2–0Celta de Vigo II
Segunda División
14.9.26Celta de Vigo II0–4Eibar
Segunda División
5.9.26AD Ceuta FC0–2Celta de Vigo II
Segunda División

Celta de Vigo II: sesongens kamper og resultater

Kommende kamper

lør. 31.10. · 18:30Celta de Vigo IITipsCordoba
Segunda División
lør. 7.11. · 14:00Burgos–Celta de Vigo II
Segunda División
man. 16.11. · 20:30Albacete–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 22.11. · 17:00Celta de Vigo II–Valladolid
Segunda División
søn. 29.11. · 17:00Oviedo–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 6.12. · 17:00Celta de Vigo II–Mallorca
Segunda División
søn. 13.12. · 17:00Las Palmas–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 20.12. · 17:00Celta de Vigo II–Eldense
Segunda División
søn. 3.1. · 17:00Leganes–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 10.1. · 17:00Celta de Vigo II–Granada CF
Segunda División
søn. 17.1. · 17:00Eibar–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 24.1. · 17:00Celta de Vigo II–Burgos
Segunda División
søn. 31.1. · 17:00Valladolid–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 7.2. · 17:00Celta de Vigo II–Girona
Segunda División
søn. 14.2. · 17:00FC Andorra–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 21.2. · 17:00Celta de Vigo II–Las Palmas
Segunda División
søn. 28.2. · 17:00Eldense–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 7.3. · 17:00Celta de Vigo II–Oviedo
Segunda División
søn. 14.3. · 17:00Castellón–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 21.3. · 17:00Sabadell–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 28.3. · 17:00Celta de Vigo II–Sporting Gijon
Segunda División
søn. 4.4. · 17:00Cordoba–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 11.4. · 17:00Celta de Vigo II–Cadiz
Segunda División
søn. 18.4. · 17:00Celta de Vigo II–Almeria
Segunda División
søn. 25.4. · 17:00Real Sociedad II–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 2.5. · 17:00Celta de Vigo II–AD Ceuta FC
Segunda División
søn. 9.5. · 17:00Mallorca–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 16.5. · 17:00Celta de Vigo II–Albacete
Segunda División
søn. 23.5. · 17:00Granada CF–Celta de Vigo II
Segunda División
søn. 30.5. · 17:00Celta de Vigo II–Leganes
Segunda División
søn. 6.6. · 17:00Tenerife–Celta de Vigo II
Segunda División
Spilte kamper denne sesongen
24.10.26Girona5–1Celta de Vigo II
Segunda División
19.10.26Celta de Vigo II1–1Tenerife
Segunda División
10.10.26Celta de Vigo II4–1Real Sociedad II
Segunda División
4.10.26Sporting Gijon3–2Celta de Vigo II
Segunda División
26.9.26Celta de Vigo II1–1Sabadell
Segunda División
20.9.26Almeria2–0Celta de Vigo II
Segunda División
14.9.26Celta de Vigo II0–4Eibar
Segunda División
5.9.26AD Ceuta FC0–2Celta de Vigo II
Segunda División
31.8.26Celta de Vigo II1–2Castellón
Segunda División
24.8.26Celta de Vigo II4–2FC Andorra
Segunda División
15.8.26Cadiz0–0Celta de Vigo II
Segunda División

Oppdatert: 26. oktober 2026

Celta de Vigo II: tabellplassering – Segunda División

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
14Las Palmas114-2-514:1914VTTUT
15Valladolid113-3-516:1612TTVUV
16Celta de Vigo II113-3-516:2112TUVTU
17Leganes113-3-57:1612UTTTT
18Cadiz112-4-514:1410VTTVU

Celta de Vigo II: sesongstatistikk (Segunda División)

Scorede mål per kamp1,5
Innslupne mål per kamp1,9
Hjemme: scoret / sluppet inn1,8 / 1,8
Borte: scoret / sluppet inn1,0 / 2,0
Kamper uten baklengsmål2
Kamper uten scoring3

Kort

Gule kort30
Gule kort per kamp2,7
Røde kort2

Mest brukte formasjoner

3-4-3 (8×) · 3-4-2-1 (3×)

Celta de Vigo II: spillerstatistikk (Segunda División)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
Andrés AntañónM31801022007,03
A. MarinA1177061219007,02
O. MarcosM11778311712306,95
A. KibetA944021117006,89
Ángel ArcosA1173910159006,83
Adrià CapdevilaM118971042406,81
Joel LópezF117580121406,79
K. RibesF119220121406,74
B. SomuahA62042042006,72
Vladimir SilvaA3910021006,70
P. GavianM95690111006,66
H. BurcioM42880000006,65
H. CuencaM83670173206,62
David SueiroM180000006,60
G. MillerM117270241206,54
A. RodriguezF86460132506,51
M. SobralF63030010006,42
J. Perez-LafuenteM2170010006,35
Jan OliverasF61730000106,34
Alexis OlmedoF41690010206,34
P. MeixusF105400021126,32
S. M. NdiayeF41760000206,23
Stefan BajčetićM1130000005,78
A. Davila OutereloA3290010003,86

Karakteren er sesongsnittet i turneringen, og spillerne er sortert etter karakter. Lenker til spillersidene finner du i stallisten nedenfor.

Celta de Vigo II: stall

Keepere

1Coke CarrilloNasjonalitetSpaniaAlder23 årHøyde188 cmVekt76 kg
13Caio BaroneNasjonalitetBrasilAlder19 årHøyde196 cmVekt86 kg
25M. GonzalezAlder19 år

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Celta de Vigo II: overganger

Inn

  • Vladimir SilvaPacos Ferreira · lån4.8.26

Ut

  • Jorge SálamoUD Logroñés · fri spiller2.7.26
  • D. NoyaNoya Daniel · fri spiller1.7.26
  • I. ServerServer Izan · fri spiller29.6.26
  • M. PradoEstradense · fri spiller29.6.26

Celta de Vigo II: nøkkelfakta

LandSpania
Stiftet1923
StadionCampo de Fútbol Municipal de Barreiro
Kapasitet4 500
Underlagnaturgress
Tabellplassering16. · 12 poeng

Celta de Vigo II: ofte stilte spørsmål

Hvilket stadion spiller Celta de Vigo II på?

Celta de Vigo II spiller hjemmekampene sine på Campo de Fútbol Municipal de Barreiro (Vigo), som har plass til 4 500 tilskuere.

Hvor ligger Celta de Vigo II på tabellen?

Celta de Vigo II ligger på 16. plass i Segunda División med 12 poeng etter 11 kamper (3 seirer, 3 uavgjorte, 5 tap).

Når spiller Celta de Vigo II neste kamp?

Neste kamp: Celta de Vigo II – Cordoba, lør. 31.10. · 18:30 (Segunda División).

Hvordan endte den siste seriekampen til Celta de Vigo II?

Siste seriekamp: Girona 5–1 Celta de Vigo II (24.10.26).

Hvem er toppscorer for Celta de Vigo II?

Klubbens toppscorer i turneringen er A. Marin med 6 mål.

Celta de Vigo II: terminliste, tabell og tips

Denne siden gir en oversikt over Celta de Vigo II (Spania) i alle turneringene laget spiller denne sesongen (Segunda División): kommende kamper, siste resultater, tabellplassering, sesongstatistikk og nøkkelspillere. Tips til kampene i Segunda División finner du på ligasiden, og alle tips på siden Tips.

18+ · Pengespill innebærer risiko. Spill ansvarlig.